K.A.V.A. 2019: augantys augančio miesto apdovanojimai

Prieš metus pirmą kartą iškiliausius Kauno verslus pasveikinęs ir pagerbęs renginys „Kauno augančio verslo apdovanojimai“ (K.A.V.A.) šiemet startuoja su nauja jėga: prie apdovanojimų jungiasi nauji partneriai, o miesto verslai galės varžytis dėl dar daugiau nominacijų – renginio organizatorius VšĮ „Kaunas IN“, kartu su renginio globėju Kauno miesto savivaldybė, žada dar daugiau dėmesio miestą kuriančiam bei garsinančiam verslui ir kviečia įvairių sričių Kauno verslo atstovus teikti paraiškas ir pretenduoti į garbingus K.A.V.A. 2019 apdovanojimus.

Jau antrus metus organizuojamų K.A.V.A. apdovanojimų tikslas – vienyti Kauno miesto bendruomenę, burti skirtinguose sektoriuose dirbančias įmones, susipažinti ir pasidžiaugti metų pasiekimais.

„Verslas mūsų mieste kuria darbo vietas, moka mokesčius ir prisideda prie Kauno augimo. Labai smagu, kad antrus metus iš eilės turime progą įvertinti verslus ne tik už savo tiesioginę veiklą, bet ir socialines iniciatyvas, svetingumą ir unikalias idėjas”, teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Pernai K.A.V.A. apdovanojimuose devyniose nominacijose varžėsi beveik pusšimtis įmonių, viena populiariausių nominacijų tuomet buvo „Sukurta Kauno mieste“, kurioje varžėsi 15 įmonių, o nugalėtoja tapo UAB „Vittamed“ (nuo 2019 m. pradžios – UAB „Boston Neurosciences),, apdovanota už sukurtą unikalų ir vienintelį pasaulyje neinvazinį galvospūdžio matuoklį, kuriuo susidomėjo ir JAV kosminių tyrimų agentūra NASA.

Tikimasi, kad šiemet dalyvių skaičius dar labiau išaugs – juk 2019-aisias auga ir patys apdovanojimai: įsteigtos naujos nominacijos, prie renginio prisijungė nauji partneriai bei rėmėjai. K.A.V.A 2019 apdovanojimų nominacijas įsteigė ir verčiausius šių metų nugalėtojus išrinks renginio partneriai – savo sričių ekspertai ir profesionalai: generaliniai partneriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei žurnalas IQ, partneriai „Investuok Lietuvoje“, „Kauno mokslo ir technologijų parkas“, Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), „KTU Startup space“, „Versli Lietuva“.

„Kauno augančio verslo apdovanojimai – tai puikiausia proga metuose suburti į vieną vietą skirtingas sritis atstovaujančius verslus: nuo ilgametes tradicijas turinčių vietinių įmonių iki užsienio investuotojų, nuo startuolių iki pramonės milžinų. Atsižvelgdami į Kauno ypatumus ir aktualijas, šiemet įsteigėme dar dvi nominacijas: „Svetingumas Kaune“ ir „Kauno metų nekilnojamojo turto plėtotojas“. Džiaugiuosi, kad taip galėsime pagerbti dar platesnį spektrą Kauno įmonių ir pasidžiaugti miestui labai reikšmingais pasiektais rezultatais,“ – sako VšĮ „Kaunas IN“ vadovas Aurelijus Zykas.

Platus nominacijų spektras: nuo socialinės atsakomybės, iki startuoliškų inovacijų

Šiemet K.A.V.A. 2019 dalyvaujančios Kauno verslo įmonės galės prisistatyti ir varžytis net dėl 11 nominacijų:

– šių metų naujovė – VšĮ „Kaunas IN“ skelbiama nominacija „Svetingumo verslas Kaune“ – skirtas inovatyviam, aplinkai draugiškam ir vartotojų pripažįstamus produktus ar paslaugas kuriančiam ir teikiančiam svetingumo verslui, reikšmingai prisidedančiam prie patrauklaus Kauno miesto įvaizdžio formavimo Lietuvoje ir užsienyje;

– sėkmingiausiam Kauno verslo produktui ar paslaugai skirtą nominaciją „Sukurta Kauno mieste“ pristato „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai“;

– „Kauno mokslo ir technologijų parko“ pristatomoje nominacijoje „Inovacija 2019 varžysis sėkmingiausiai inovacijų plėtrą vykdęs ir skatinęs verslas, ne tik siekiantis proveržio savo veikloje, bet ir naudos aplinkai;

– K.A.V.A. partneris VšĮ „Versli Lietuva“ pristato dvi nominacijas: „Plėtra užsienyje“, skiriama už Kauno ir Kauno verslo pristatymą užsienio rinkose daugiausiai eksportuojančiam, sparčiausiai eksporto apimtis plečiančiam verslui, ir „Plėtra Kaune“, skirta sparčiausiai Kaune veiklą plėtojančioms organizacijoms.

– unikaliausią idėją, sklandžią plėtrą ir potencialą veikti tarptautiniu mastu pademonstravę startuoliški verslai bus įvertinti sėkmingiausiam startuoliui skirtoje nominacijoje „Kauno startuolis“, kurią pristato „KTU Startup space“;

– „Investuok Lietuvoje“ pristato dvi nominacijas – „Užsienio investuotojas: paslaugos“ ir „Užsienio investuotojas: gamyba“, skirtas užsienio investuotojams, planuojantiems veržliausią plėtrą ir kuriantiems naudą Kauno miestui.

– apdovanojimų partneris „Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA)“ pristato nominaciją „Atsakingas verslas“, kuri skirta ekonominę, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę prisiimančiam verslui, prisidedančiam prie Kauno miesto ir gyventojų gerovės.

– dar vieną naujieną – nominaciją „Kauno metų nekilnojamojo turto plėtotojas“, pristato Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA); ji skirta darnios plėtros ir bendradarbiavimo principais grindžiamus, miestui pridėtinę vertę kuriančius projektus Kaune vystantiems nekilnojamojo turto plėtotojams;

– kaip ir pernai vienoje iš nominacijų – „Kaunas didžiuojasi“ – nugalėtojus rinks patys kauniečiai, atiduodami balsą už tas įmones ar projektus, kuriais, jų nuomone, miestas gali pagrįstai didžiuotis. Balsavimas vyks portale „Kas vyksta Kaune“ nuo gegužės 16 iki gegužės 30 d.

Nugalėtojus paskelbs iškilmingame apdovanojimų renginyje

K.A.V.A. 2019 apdovanojimai vyks birželio 6 d., Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre, kur iškilmingų apdovanojimų metu bus paskelbti visų nominacijų nugalėtojai.

Apdovanojimai organizuojami ir finansuojami Kauno miesto savivaldybės, pagal 2019 m. programą „Iniciatyvos Kaunui“.

Įmonės, norinčios kandidatuoti į vieną ar kelias iš šių metų nominacijų, turi užpildyti dalyvio paraišką tinklalapyje www.kaunasin.lt iki gegužės 13 dienos.

Daugiau informacijos apie K.A.V.A. 2019 apdovanojimus: www.kaunasin.lt, el. paštu [email protected] arba telefonu +370 613 54 999.

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content