Laimės diena Kauno savivaldybėje – masinė mankšta, augintiniai ir laikinas kino teatras

Kauno savivaldybė jungiasi prie Laimės dienos iniciatyvos. Trečiadienį ryte į salę, kurioje posėdžiauja miesto taryba, kauniečiai bus kviečiami linksmai mankštai, o vakare ši erdvė virs kino teatru.

„Laimės diena sugrįžta į Kauną! Laimė – tai buvimas kartu, tad kviečiu kauniečius šį trečiadienį švęsti laimę, dalyvaujant šventiniuose renginiuose. Šiemet iniciatyvų Laimės dienoje daugiau nei 100: kauniečių lauks ekskursijos, šokių pamokos, nemokamos mankštos, staigmenos senjorams ir net vakarėliai. Laimės dieną užbaigs žalia spalva nusidažiusi Kauno geležinkelio stotis, kur pirmą kartą Lietuvoje, vienu metu, toje pačioje erdvėje, vyks 3 tylieji koncertai“, – pasakojo Kauno vicemeras Simonas Kairys.

Prie Laimės dienos iniciatyvų jungiasi daugybė miesto erdvių ir įvairių organizacijų. Ne išimtis ir Kauno savivaldybė. Trečiadienį čia skelbiama diena su augintiniais – organizacijos darbuotojai į darbą kviečiami atvykti su keturkojais draugais ir dalyvauti šventinėje fotosesijoje.

Savivaldybėje vyksiančią Laimės dieną pradės linksma nemokama mankšta su „Nuepiko“ šokėjais. Joje dalyvauti kviečiami tiek organizacijos darbuotojai, tiek visi kauniečiai. Ankstyvą popietę senjorų lauks nemokamos ekskursijos po savivaldybės pastatą, pasakojančios charakteringą pastato istoriją.

Posėdžių salė, Laimės dienos rytą virtusi erdve mankštai, vakare vėl transformuosis. Šįkart – į kino teatrą. Savivaldybės Didžiojoje salėje nuo 18 val. vyks „Romuvos“ kino seansas. Kauniečiai kviečiami nemokamai žiūrėti ispanų režisieriaus Gustavo Salmerón filmą „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“ ir vaišintis spragėsiais.

Laimės dieną inicijavusi „Kaunas 2022“ komanda šiais metais kviečia švęsti suteikiant daugiau prieinamumo tiems, kam mūsų visuomenėje sunkiau pasiekti kultūrinį miesto ir rajono gyvenimą. Šventės tikslas – laimingas ir visiems prieinamas miestas. Daugiau informacijos – https://www.laimesdiena.lt

 

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content