Vienas „Žalgirio“ lyderių apie pokyčius Kaune: „Per dvejus metus miestas paaugo“

Po metų pertraukos į „Žalgirį“ grįžęs legionierius iš Prancūzijos Leo Westermannas, duodamas interviu „Žalgirio TV“, pasidalino savo mintimis apie besikeičiantį Kauną. Krepšininko teigimu, Kaunas išgyvena augimo etapą.

„Visų pirma, per tuos dvejus metus miestas paaugo. Taip, tai tiesa. Galiu drąsiai teigti, jog tai nutiko daugeliu aspektų. Kai pirmą kartą atvykau čia, nekilnojamojo turto pasiūla nebuvo tokia įspūdinga, kokia ji yra dabar. Dabar turėjau daug variantų rinkdamasis būstą gyvenimui. Pernai rugpjūtį aplankiau nemažai butų, namų“, – kalbėjo L. Westermannas.

Anot jo, švaresnės, tvarkingesnės miesto gatvės ir kitos aiškiai matomos permainos rodo, kad miesto vadovai čia sėkmingai tvarkosi. Dar labiau žalgiriečiui savimeilę glosto vis gausėjančios žaliai baltų aistruolių gretos.

Anot jo, prieš dvejus metus buvęs palaikymas neprilygsta tam, ką pastaruoju metu žaidėjai patiria kone kiekvienose rungtynėse: „Aiškiai matyti, jog praėjęs sezonas ypatingai paveikė sirgalius. Turime fanų, kurie nuolat keliauja su mumis. Palaiko mus ten, kur prieš dvejus metus neturėjome jokio palaikymo. Lietuvoje, susidaro įspūdis, jog kiekvienoje arenoje žaidžiame lyg namuose.“

26 metų 198 cm ūgio „Žalgirio“ atakų organizatorius su pasididžiavimu kalba apie savo komandos draugų pasiekimus praėjusiame sezone ir tikina esąs laimingas galėdamas vėl žaisti Lietuvos čempionų gretose.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Shutterstock.com nuotr.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content