Vakarinis Vasario 16-osios koncertas Kaune – netradicinėje erdvėje

Šį šeštadienį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginius Kaune užbaigs nemokamas koncertas „Laisvės peronas“, vyksiantis Geležinkelio stoties erdvėse.

„Norime, kad ir jaunoji karta įsitrauktų į nepriklausomybės ir laisvės šventimą. Šiais metais turime puikią idėją – koncertą geležinkelio stotyje su populiariais atlikėjais, netikėta erdve ir puikia nuotaika. Tuo labiau, kad šiais metais Kaunas švenčia ir laikinosios sostinės šimtmetį. Ne tik minime, bet ir švenčiame!“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Šventinio koncerto „Laisvės peronas“ metu pasirodymus surengs „Baltasis Kiras“, „Paranda Polar“, „Jama & W“, „Despotin Fam“ ir Leonas Somovas.

Šventės išvakarėse Žalgirio arenoje vyks koncertas „Aš – dalis Tavęs“. Jame publikai savo dainas dovanos Jurgis Didžiulis, Erica Jennings, Ieva Narkutė, Jurijus Veklenko, Monique, Jeronimas Milius ir kiti mylimi atlikėjai. Taip pat renginio metu vyks šventiniai apdovanojimai, juose bus apdovanoti ryškiausi 2018 metų žmonės ir iniciatyvos. Nominacijų saraše: „Laisva šalis“, „Unikali šalis“, „Šviesi šalis“, „Klestinti šalis“ ir „Stipri šalis“.

„Nuo pat pradžių siekėme, kad Vasario 16-osios šventė nesibaigtų tik rimtuoju, tradiciniu paminėjimu istoriniame Karo muziejaus sodelyje. Taip gimė idėja surengti koncertą išvakarėse Žalgirio arenoje, kurioje pagerbiame įvairiausius asmenis ar iniciatyvas, prisidedančias prie laisvos šalies“ – pasakojo mero pavaduotojas S. Kairys.

Beveik 2000 nemokamų kvietimų į renginį trečiadienį ryte iš „Kaunas 2022“  biuro buvo išgraibstyta per pusvalandį.

Šeštadienį pasiekti šventinius renginius bus paprasta ir patogu – Kauno viešasis transportas keleivius veš nemokamai. Visa renginių programa: www.kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content