Kaunas auga: oficialiai atidarytas Nyderlandų IT kompanijos „Centric“ padalinys Kaune

Šiandien oficialiai atidarytas Nyderlandų IT milžinės „Centric“ padalinys Kaune „Centric IT Solutions Lithuania“, kuriame buriama stipri IT profesionalų komanda: iš viso per trejus metus įmonėje planuojama įdarbinti per 250 darbuotojų.

„Centric“ – viena stambiausių Nyderlandų IT kompanijų, turinti padalinius 9 Europos šalyse ir JAV. Per pirmąjį veiklos pusmetį Kaune, jaukiose ir moderniose „Kauno doko“ verslo centre įsikūrusio įmonės biuro patalpose, jau darbuojasi apie 20 darbuotojų, o per artimiausius trejus metus kompanija ketina iš viso įdarbinti apie 250 žmonių.

„Planuojant „Centric“ įmonės plėtrą ir ieškant tinkamiausios vietos naujajam padaliniui, buvo atliktas išsamus tyrimas ir išanalizuoti įvairių šalių miestai, iš kurių pasirinktas Kaunas – patraukęs technologinio profilio aukštosiomis mokyklomis, ruošiančiomis aukštos kvalifikacijos talentus, patogiais skrydžiais, palankia investuotojams aplinka ir panašia į olandiškąją kultūrine aplinka, – atidarymo metu sakė „Centric“ CEO Karim Henkens. – Matydamas, kaip sparčiai pavyksta pritraukti talentingus žmones ir burti „Centric“ komandą Kaune, jau dabar neabejoju, kad sprendimas buvo priimtas teisingas.“

Naujasis Kauno padalinys praplės „Centric“ komandą žmonėmis, kurie užtikrins esamų produktų sklandų veikimą, standartizuos procesus, palaikys ir kurs debesijos sprendimus (Cloud Engineering) įmonės klientams – verslui bei organizacijoms visame pasaulyje. Ateityje taip pat numatyta įkurti tarptautinį „Centric“ klientų aptarnavimo centrą anglų ir skandinavų kalbomis.

Pasak „Centric IT Solutions Lithuania“ vadovo Pauliaus Samoškos, buriant komandą Kaune didelis dėmesys skiriamas integracijai – tiek tarp skirtingo veiklos profilio darbuotojų, tiek tarp skirtingų šalių padalinių, kuriuose šiuo metu dirba apie 4 300 „Centric“ darbuotojų.

Oficialaus įmonės atidarymo šventėje dalyvavo Nyderlandų Karalystės ambasadorė Lietuvos Respublikoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach, Kauno technologijų universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka, Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys.

„Esate sėkmingo Nyderlandų verslo Lietuvoje pavyzdys, sujungiantis aukštą technologinių gebėjimų potencialą su ekspertinėmis žiniomis, ir taip kuriantys ateities sprendimus. Jūs, „Centric“ bendruomenė, geriau nei bet kas kitas žinote, kad visoms rinkoms sukant skaitmenizavimo link, labai svarbu pasinaudoti technologijomis, kuriant išmaniuosius kasdienį mūsų gyvenimą palengvinančius sprendimus. Neabejoju, kad ne vienas toks sprendimas gims čia, „Centric“ padalinyje Kaune. Tokių rimtų IT rinkos žaidėjų kaip „Centric“ atėjimas į Lietuvą ir Kauną liudija, kad šis miestas vis labiau įsitvirtina kaip reikšmingas inovacijų ir technologijų centras,“ – kreipdamasi į „Centric“ atidarymo šventės svečius sakė ambasadorė B. P. E. Horbach.

Sveikindamas „Centric“ su sprendimu ateiti į Lietuvą, Kauno miesto vicemeras S. Kairys linkėjo tapti betarpiška miesto dalimi, pastebėdamas, kad vis daugiau Nyderlandų investuotojų atranda ir pasirenka Kauną. Viena iš tokio pasirinkimo priežasčių – talentingi darbuotojai, kurių nemaža dalis išugdomi Kauno technologijų universitete. Kaip sakė universiteto rektorius E. Valatka, ne atsitiktinai viena populiariausių pasirenkamų studijų programų universitete yra programų sistemos, o lyderio pozicijų neužleidžiantis KTU ambicingai siekia būti stipriausiu ne tik Lietuvoje, bet ir regione.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content