Kaunas pristato triukšmo prevencijos priemonių planą

Kauno miesto savivaldybė parengė Kauno miesto triukšmo prevencijos veiksmų plano 2019-2023 m. projektą. Jis pristatomas visuomenei pastaboms ir pasiūlymams pateikti.

Su Kauno miesto triukšmo prevencijos veiksmų plano 2019-2023 m. projektu fiziniai ir juridiniai asmenys gali susipažinti nuo šių metų lapkričio 23 d. iki gruodžio 20 d. internete adresu www.bit.ly/triuksmoprevencija, arba atvykus į bet kurią Kauno miesto seniūniją (darbo laiku).

Norėdami išsamiau susipažinti su aktualiais dokumentais bei susijusiais priedais, juos galite parsisiųsti paspaudę ant žemiau pateiktų nuorodų:

Fiziniai ar juridiniai asmenys savo motyvuotas pastabas bei pasiūlymus dėl Kauno miesto triukšmo prevencijos veiksmų plano 2019-2023 m. projekto gali pateikti el. paštu [email protected] iki šių metų gruodžio 20 dienos.

Viešas susirinkimas dėl Kauno miesto triukšmo prevencijos veiksmų plano 2019-2023 m. projekto vyks gruodžio 28 d. 15.45 val. Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje (Laisvės al. 96, I aukštas).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content