Apklausa: ar reikalinga bendra informacinė platforma jaunimui?

Kaunas dažnai tituluojamas jaunimo miestu. Tai lemia ne tik gausėjanti studentija, bet ir aktyvi jaunimo organizacijų veikla, iniciatyvūs jauni Kauno gyventojai. Jau kuris laikas svarstoma sukurti platformą internete, kuri apjungtų jaunimui teikiamas paslaugas ir visą aktualią informaciją. Prieš priimant galutinį sprendimą, nutarta surengti visuomenės apklausą pasiteiraujant kauniečių nuomonės.

„Siekiame, kad jauniems žmonėms skirtos paslaugos būtų ne tik kokybiškos, bet ir kuo plačiau prieinamos. Šiai dienai visa informacija išsibarsčiusi ir gana padrika, todėl norime ją visą surinkti ir patalpinti vienoje patogiai prieinamoje vietoje. Jaunatviškam miestui rūpi jaunimo nuomonė“, – sakė Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Pasak vicemero, savivaldybė nori, kad šiuo klausimu sprendimai pilnai atitiktų tikslinės auditorijos – jaunimo – poreikius. Planuojama, kad naująją svetainę sudarytų kelios pagrindinės sritys apie jaunimo darbą ir užimtumą, paslaugas bei organizacijas, neformalų  švietimą ir sportą, savanorystę, atvirąjį darbą su jaunimu, renginius, projektus ir programas. Tačiau visi apklausos dalyviai gali siūlyti ir savo papildomas idėjas bei dalintis įžvalgomis.

Visi 14-29 metų amžiaus Kauno miesto gyventojai kviečiami iki lapkričio 26 dienos atsakyti į trumpą vos 7 punktų apklausą. Anketą galima užpildyti internete adresu bit.ly/JaunimoApklausa.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content