Kaunas ieško Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginių organizatoriaus

Skelbiamas 2019 metų Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginių (2019 m. vasario 15 ir 16 d.)  Kaune idėjos ir jos įgyvendinimo paslaugų konkursas.

Kauno miesto savivaldybė skelbia 2019 metų Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginių (2019 m. vasario 15 ir 16 d.) Kaune idėjos ir jos įgyvendinimo paslaugų pirkimo konkursą.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai (2019 m. vasario 15 ir 16 d.) bus skirti paminėti Laikinosios sostinės 100-mečio metus.

Paslaugų teikėjai kviečiami konkursui pateikti siūlomą idėją bei jos įgyvendinimo projektą. Pasiūlymų pateikimo terminas: 2018 m. lapkričio 21 d. 14.00 val.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai susideda iš dviejų pagrindinių renginių: vasario 15 d. – šventinis koncertas Žalgirio arenoje ir vasario 16 d. – renginiai Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje ir pasirinktose Kauno miesto centro aikštėse/vietose.

Pirkimas atliekamas tik elektroninėmis priemonėmis.

Tiekėjai, norintys dalyvauti pirkime gaunant pirkimo dokumentus, paaiškinimus, patikslinimus ir pateikti pasiūlymą, privalo jame registruotis priimdami kvietimą CVP IS. Nemokama registracija adresu: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt

Daugiau apie konkurso nuostatas rasite paspaudę čia:

(https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-647364).

Kauno miesto savivaldybės administracija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content