Kauno savivaldybės administracijai vadovaus Vilius Šiliauskas

Antradienį vykusiame tarybos posėdyje Kauno savivaldybės administracijos direktoriumi vietoje išeinančio Gintaro Petrausko patvirtintas jo pavaduotojas Vilius Šiliauskas. Prieš beveik ketverius metus iš verslo atėjęs profesionalas įsitikinęs, kad ligšiolinė jo patirtis leis sėkmingai tęsti miestui svarbius projektus.

Kauno miesto tarybos nariai slaptu balsavimu vieningai patvirtino V. Šiliausko kandidatūrą administracijos direktoriaus pareigose ir padėkojo už sėkmingą darbą G. Petrauskui. Pasak politikų, iki šiol bendradarbiavimas su savivaldybės administracija vykdavo sklandžiai ir produktyviai, būdavo įsiklausoma į visas idėjas bei pasiūlymus.

„Dažnai girdėdavau, kad Kauno miestas tokio administracijos direktoriaus dar nėra turėjęs. Manau, kad ir tokios darbingos tarybos mieste iki šiol nėra buvę. Gintarui linkime sėkmės tolesniuose iššūkiuose, o Vilius, neabejojame, deramai perims jo pradėtus darbus“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

V. Šiliauskas Kauno savivaldybės administracijoje dirbti pradėjo 2015 metais kartu su G. Petrausku. Pastarasis iki tol dirbo bankų sektoriuje, o V. Šiliauskas – privačiame versle.

„Šie karjeros pokyčiai rodo apie didelį pasitikėjimą, bet tuo pačiu ne mažiau ir įpareigoja prieš miesto vadovus ir visus Kauno žmones. Esu pasirengęs prisiimti šią atsakomybę. Savivaldybės administracijoje susiformavusi veikli ir rezultato siekianti komanda. Miestas pradėjęs didelius ir svarbius projektus, todėl stengsimės išlaikyti jų pagreitį“, – sakė administracijos vadovo pareigas perėmęs V. Šiliauskas.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content