Neries krantinėje atnaujinamas buitinių nuotekų vamzdynas

Šią savaitę prasidėjo Neries krantinės buitinių nuotekų tinklo rekonstrukcija. Trečdalį Kauno buitinių nuotekų perpumpuojančios trasos atnaujinimas ateityje leis išvengti avarijų, dėl kurių gresia teršalų patekimas į šalia tekančią Neries upę.

„Paprastai kalbant tai yra didžiulio vamzdžio pakeitimas nauju. Šia trasa tekančios nuotekos patenka į Brastos gatvėje esančią siurblinę. Deja rekonstruojamos linijos zona kerta dviračių tako atkarpą nuo Plungės gatvės iki Varnių tilto. Vykdant darbus jis bus perkasamas. Iš anksto atsiprašome visų dviratininkų ir pėsčiųjų už laikinus nepatogumus. Baigus darbus rangovas naują dviračių taką įrengs toje pačioje vietoje“, – sakė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak A. Pakalniškio, šios vasaros pabaigoje Vilijampolėje įvykusi nuotekų tinklo avarija, kuomet buvo nuplautas šlaitas įvyko būtent dėl susidėvėjusių vamzdynų.

Buitinių nuotekų ir vandentiekio vamzdynų atnaujinimo darbus planuojama užbaigti kitų metų pradžioje.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Nuotr. Shutterstock.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content