Kauno bendruomenėms – papildoma paskata veikti aktyviau

Gyventojus telkiančios bendruomeninės, religinės ir kitos nevyriausybinės organizacijos jau artimiausiu metu sulauks paramos. Kauno miesto savivaldybė kviečia teikti projektus finansavimui gauti pagal specialiai tam skirtą priemonę bendruomeninėms veikloms remti.

Prieš dvejus metus Kauno miesto taryba savo sprendimu pritarė veiksmų planui iki 2019-ųjų kasmet remti ir stiprinti bendruomeninę veiklą. Šios programos tikslas – skatinti bendruomenių savarankiškumą tenkinant jų narių, gyventojų socialinius poreikius, stiprinant jų sutelktumą, tarpusavio pasitikėjimą bei veiklas.

Paraiškas gyventojų bendruomeninei veiklai stiprinti  gali teikti Aleksoto, Centro, Dainavos, Eigulių, Gričiupio, Panemunės, Petrašiūnų, Šančių,  Šilainių, Vilijampolės, Žaliakalnio seniūnijų teritorijoje veikiančios bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos, nevyriausybinės organizacijos.

Pareiškėjai turi atitikti bent vieną iš kriterijų:

  • organizacijos įstatuose numatyta telkti tam tikros seniūnijos gyventojus;
  • buveinė ir patalpos yra toje teritorijoje, kurioje teikiama projekto paraiška;
  • organizacija registruota seniūnijoje, kuriai teikia paraišką.

Konsultacijas ir metodinę pagalbą pareiškėjams teikia Kauno miesto savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyriaus Srateginio planavimo, programų ir jaunimo politikos poskyrio vyriausioji specialistė Evelina Revuckaitė ([email protected]; 8-37 42 29 14).

Galutinis paraiškų pateikimo terminas – šių metų rugsėjo 21 d. 16 val. Kvietimus paraiškoms teikti, visą procedūrų tvarką ir platesnę informaciją apie programą rasite internete adresu http://bit.ly/bendruomenes2018

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content