Panemunėje įsikūrusiame KTU inžinerijos licėjaus padalinyje – reikšmingi pokyčiai

Artėjantys nauji mokslo metai Kaune panemuniškiams atneš malonių pokyčių. Vaidoto gatvėje duris atversiantis KTU inžinerijos licėjaus padalinys rugsėjį auklėtinius pasitiks su akivaizdžiomis naujovėmis. Tėvų ir mokinių patogumui gerokai patobulinta infrastruktūra, naujai sutvarkyta aplinka, o greitu metu permainų sulauks ir prieš 55 metus statytas mūrinis mokyklos pastatas.

„Mokytis pirmiausia turi būti įdomu, tačiau ne mažiau svarbu – ir patogu bei saugu. Būtent šiems aspektams pastaruoju metu miestas skiria ypatingą dėmesį. KTU inžinerijos licėjaus plėtra ir įkurtuvės Panemunėje – vienas ryškesnių pavyzdžių. Čia esantis mokyklos pastatas ilgus metus buvo paliktas likimo valiai, bet jau nuo šių mokslo metų viskas gerokai pasikeis. Tikime, kad visa licėjaus bendruomenė netruks tai įvertinti“, – kalbėjo Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Ties Vaidoto gatvės 11-uoju numeriu pažymėtu mokyklos pastatu jau įrengtas saugus įvažiavimas su patogiu apsisukimu ir vadinamosiomis „Kiss and ride“ vietomis trumpam sustojimui, greta naujai išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, tvarkoma aplinka, klojami šaligatviai, montuojami apšvietimo stulpai.

Kitoje pastato pusėje iš pagrindų atnaujintas sporto aikštynas su didžiausia 540 kv. m ploto prie mokyklos esančia dirbtinės dangos futbolo aikšte, tribūnomis ir papildomomis erdvėmis lauko treniruokliams, krepšiniui, mini futbolui bei kitoms sporto šakoms.

Kol kas čia dar dirba statybų technika ir specialistai, baigiantys stadiono įrengimo darbus. Iki rugsėjo viską planuojama pilnai pabaigti. Tačiau jau praėjusį savaitgalį čia įvyko pirmosios futbolo varžybos – kasmetine tradicija tapęs susitikimas tarp Panemunės bendruomenės ir iš pramogų pasaulio atstovų sudarytos „Prelegentų“ komandos.

Sportui skirta infrastruktūra bus atnaujinta ir vidinėse licėjaus erdvėse. Čia bus sutvarkytos dušų patalpos ir persirengimui skirtos rūbinės prie sporto salės.

„Sparčiai artėjame tikslo link. Panemunė pagaliau turės tvarkingą, šiuolaikišką ir patrauklią mokyklą. Neabejojame, kad KTU inžinerijos licėjus užtikrins ir aukštą mokymo lygį, todėl tai turi tapti stipria ugdymo įstaiga, kuri atitiks vietos bendruomenės lūkesčius“, – pabrėžė vicemerė R. Šnapštienė.

Kitąmet numatyta atlikti kapitalinį pastato remontą su pilna fasado renovacija. Šiai dienai jau patvirtintas techninis projektas, beliko gauti statybos leidimą ir surengti viešųjų pirkimų konkursą rangos darbams. Jei pastarasis įvyks sklandžiai, darbai prasidės 2019-ųjų pradžioje.

Suplanuota pakeisti mokyklos pastato stogą, apšiltinti ir iš pagrindų atnaujinti fasadą, sutvarkyti lietaus nuotekų komunikacijas, renovuoti vidinį mokyklos kiemą. Tuo pačiu remonto darbų turėtų sulaukti ir dalis vidaus patalpų.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content