„Kauno Hanzos dienos 2018“: kaip keisis eismas ir viešojo transporto tvarkaraščiai?

Nuo penktadienio iki sekmadienio Kaune šurmuliuos didžiausia miesto šventė „Kauno Hanzos dienos 2018“. Kaip keisis automobilių eismas ir viešojo transporto tvarkaraščiai minėtomis dienomis?

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet vykstant šventės „Kauno Hanzos dienos“ renginiams bus ribojamas patekimas į Kauno senamiestį, nuo penktadienio 7 val. ryto iki sekmadienio 22 val.

Eismas bus ribojamas Jonavos gatvėje važiuojant kryptimi link Kauno pilies. Taip pat Šv. Gertrūdos gatvėje judant maršrutu nuo Šauklių gatvės į Kauno pilies pusę. Eismas bus ribojamas ir įvažiavimuose iš Karaliaus Mindaugo prospekto į senamiesčio pusę pro M. Daukšos gatvę ir Vytauto bažnyčią.

Gegužės 19 d. 13.30 val. vyks „BIKE SHOW Millennium 2018, Lithuania“ motociklininkų paradas pagrindinėmis miesto gatvėmis, kurio metu galimi eismo pakeitimai. Organizuota motociklininkų kolona, lydima policijos automobilių bei motociklų, judės maršrutu: Kauno Pilis – A. Jakšto g. – Rotušės a. – M. Valančiaus g. – Šv. Gertrūdos g. – Savanorių pr. – Taikos pr. – Kovo 11-osios g. (iki VI-ojo forto) – K. Baršausko g. – Tunelio g. – K. M. Čiurlionio g. – Vytauto pr. – Kęstučio g. – I. Kanto g. – Karaliaus Mindaugo pr. – M. Daukšos g. – Muitinės g. – Aleksoto g. – Senosios prieplaukos krantinė.

Kauno viešojo transporto tvarkaraščiai gegužės 18-–20 dienomis taip pat koreguosis bus organizuojami papildomi jų reisai.

Po šventės „Kauno Hanzos dienos 2018“ renginių keleivius viešasis transportas veš:

Gegužės 18 ir 19 dienomis apie 24.00 val.:

18-ojo (tik link A. Stulginskio universiteto), 20-ojo (tik link galinės stotelės „Alyvų g.“), 37-ojo, 40-ojo, 47-ojo (tik link Onkologijos ligoninės) maršrutų autobusai ir 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai. Autobusai ir troleibusai išvyks iš stotelių „Kauno pilis.

Gegužės 18 ir 19 dienomis apie 2.00 val. (pasibaigus renginiams):

37-ojo, 40-ojo maršrutų autobusai, 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 11-ojo maršrutų troleibusai. Autobusai ir troleibusai išvyks iš stotelių „Kauno pilis“.

Gegužės 20 d. jeigu bus tiesiogiai transliuojamos Žalgirio rungtynės dėl I-os vietos, po rungtynių transliacijos keleivius veš:

18-ojo (tik link A. Stulginskio universiteto), 20-ojo (tik link galinės stotelės „Alyvų g.“), 37-ojo, 40-ojo, 47-ojo (tik link Onkologijos ligoninės) maršrutų autobusai ir 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai. Autobusai ir troleibusai išvyks iš stotelių „Kauno pilis“.

Siūlome automobilius statytis Brastos, Jonavos ir Užnemunės gatvėse. Organizatoriai atsiprašo už laikinus nepatogumus ir tikisi gyventojų supratingumo ir tolerancijos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content