Kauniečiai kviečiami parodyti savo jausmus Lietuvai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 28-ąsias metines minėsiantys kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami tapti ne tik renginių dalyviais, bet ir gausios programos dalimi. Kovo 11-ąją Rotušės aikštę užlies muzika. Koncerte į sceną žengs žinomos grupės ir atlikėjai, o greta jų didžiuliuose ekranuose pasirodys šventiškų emocijų kupinos nuotraukos, kurių autoriais gali tapti kiekvienas panorėjęs.

Šiųmečių Kovo 11-osios renginių Kauno mieste organizatoriai pristato konkursą „Myliu Lietuvą“ ir kviečia dalintis fotografijomis, kuriose užfiksuotos akimirkos, kaip kauniečiai švenčia valstybines šventes. Atrinktos geriausios nuotraukos bus transliuojamos ekranuose per koncertą Rotušės aikštėje.

Scenoje nuo 13.30 val. pasirodys Vidas Bareikis, Iglė, Martynas Kavaliauskas, grupės „The Station“, „Man-go“, „Original Copy“ ir kiti atlikėjai. Vėliau juos pakeis vaikų ir jaunimo kolektyvai ir galiausiai po 17 val., užsiliepsnojus laužams, renginį vainikuos „Saulės kliošas“. Nuo 21 val. ekranuose bus tiesiogiai transliuojamas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas iš „Žalgirio“ arenos.

„Kiekvienas turime savo suvokimą, ką mums asmeniškai reiškia laisvė. Vieniems tai galimybė dirbti mėgiamą darbą, kitiems – laisvė keliauti, kalbėti sava kalba. Taip susiformuoja asmeninės valstybinių švenčių tradicijos. Kas į atlapą įsisega trispalvę ir dalyvauja šventiniuose minėjimuose, koncertuose, eisenose, o kas namus puošia trispalvėmis, išsikepame šventinių desertų ar kitaip mini šias visai Lietuvai svarbias datas. Čia turime puikią progą savo istoriją, šventines emocijas ar tiesiog savitas tradicijas plačiai parodyti visiems“, – kalbėjo Kauno miesto mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Nuotraukas konkursui siųsti el. paštu [email protected]. Greta privalu nurodyti nuotraukos pavadinimą, autoriaus vardą, pavardę ir amžių. Minint Valstybės atkūrimo šimtmetį, organizatoriai ragina dalinti ne vien Kovo 11-osios šventės akimirkomis, bet ir prisiminimais iš Vasario 16-osios ir kitų originaliai bei išraiškingai minėtų valstybinių švenčių. Platesnė informacija apie prasidėjusius šventinius renginius Kaune – internete: http://bit.ly/k11kaune

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content