Informacija apie projektų finansavimo sąlygų aprašą

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2017 m. lapkričio 14 d. įsakymu Nr. V-1291 buvo patvirtintas 2014-2020 metų Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.1.3-CPVA-R-609 „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas“ projekto finansavimo sąlygų aprašas (toliau – aprašas). Aprašo tikslas – pagerinti pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą. Įgyvendinant šią priemonę bus atnaujinama asmens sveikatos priežiūros įstaigų, teikiančių viešąsias pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir (ar) kompleksines slaugos paslaugas, infrastruktūra.

Galimi pareiškėjai/partneriai yra savivaldybių administracijos, pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, turinčios sutartis su teritorinėm ligonių kasom dėl šių paslaugų apmokėjimo privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad yra stabdomas priemonės Nr. 08.1.3-CPVA-R-609 „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas“ projektinių pasiūlymų teikimas, nes bus atliekami esminiai priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimai (plačiau www.cpva.lt).

Patvirtinus finansavimo sąlygų aprašo pakeitimus, informaciją bus paskelbta Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Putrienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content