Svarbi informacija: šventiniu laikotarpiu Kauno Rotušės aikštėje keisis eismo tvarka

Šį šeštadienį įžiebus pagrindinę miesto eglę Rotušės aikštėje ir jos prieigose keisis eismo tvarka. Koreguojant eismą pasiremta sėkminga praėjusių metų patirtimi. Po šventinių renginių kursuos specialūs papildomi autobusai ir troleibusai.

„Įžiebus eglę iki Trijų karalių šventės eismas Rotušės aikštėje bus organizuojamas tik viena išorine aikštės kraštine“, – teigė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Nuo Muitinės g. eismas bus leidžiamas viena kryptimi tik išorine Rotušės aikštės dalimi link Muziejaus g. ir nuo Muziejaus g. iki A. Jakšto g.  A Jakšto g. atkarpoje nuo Rotušės aikštės iki Šv. Gertrūdos g. organizuojamas vienos krypties eismas link Šv. Gertrūdos g. Eismas taip pat bus ribojamas M. Valančiaus gatvėje.

„Tam, kad šventiniu laikotarpiu išlaikytume puikią nuotaiką, išvengtume eismo spūsčių ir automobilio statymo problemų, siūlome į šventinius renginius atvykti visuomeniniu transportu. Jei visgi nuspręsite vykti savo automobiliu, tuomet šventinių renginių metu juos siūlome palikti Jonavos g., Brastos g., Užnemunės g. bei H. ir O. Minkovskių g.“, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra.

M. Daukšos, Muitinės, Kumelių ir L. Zamenhofo gatvių sankryžoje bei Rotušės aikštėje įrengti kelių eismo ženklai „Gyvenamoji zona“.

„Vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad gyvenamojoje zonoje leistinas ne didesnis nei 20 km per val. greitis. Taip pat pėstieji įgyja pirmumą automobilių atžvilgiu, tačiau jie neturi trukdyti automobilių eismui“, – teigė P. Keras.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informuoja, kad šeštadienį, gruodžio 2 d., nuo 15 val. iki 24 val. transporto priemonių eismas bus ribojamas Aleksoto g. (ties Karaliaus Mindaugo pr. – Aleksoto g. sankryža), Muitinės g. (ties Karaliaus Mindaugo pr. – M. Daukšos g. sankryža), M. Valančiaus g. (ties Šv. Gertrūdos g. – M. Valančiaus g. sankryža) ir A. Jakšto g. (ties Šv. Gertrūdos g. – A. Jakšto g. sankryža).

Kaip kursuos viešasis transportas?

Po eglutės įžiebimo iš Kauno pilies stotelių keleivius veš 18-ojo (tik link galinės stotelės A. Stulginskio universitetas), 20-ojo (tik link galinės stotelės „Bitininkų g.“), 37-ojo, 40-ojo  maršrutų autobusai ir 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

2017 m. gruodžio 31 d. Rotušės aikštėje vyks Naujųjų metų sutikimas (pradžia 23.30 val., numatoma pabaiga 00.30 val.). Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyks kitas renginys „Naujieji su istoriniu Kauno karilionu“ (pradžia 23.30 val., numatoma pabaiga 00.15 val.). Naujųjų metų naktį kursuos papildomi 1-ojo, 5-ojo, 11-ojo ir 15-ojo maršrutų troleibusai.

Šventiniu laikotarpiu nuo 2017 m. gruodžio 26 d. iki sausio 1 d. visomis naktimis važiuos 13N, 14-ojo N ir 37-ojo N maršrutų autobusai. Naktimis iš gruodžio 26 d. į 27 d., iš 27 d. į 28 d., iš 28 d. į 29 d. autobusai važiuos pagal ketvirtadienio eismo tvarkaraštį, naktį iš gruodžio 29 d. į 30 d. autobusai važiuos pagal penktadienio eismo tvarkaraštį, naktimis iš gruodžio 30 d. į 31 d., iš gruodžio 31 d. į sausio 1 d. autobusai važiuos pagal šeštadienio eismo tvarkaraštį.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content