Kaunas renka didžiausius 2017-ųjų sporto pasiekimus

Geriausi miesto atletai, labiausiai nusipelnę treneriai, iškiliausios sporto iniciatyvos bei renginiai jau greitai bus pagerbti tradicija tapusiuose „Kauno sporto apdovanojimuose“. Iškilminga ceremonija gruodžio 18-ąją vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje, o šią savaitę toliau tęsiasi balsavimas internete.

Šiųmečio kauniečių sporto sezono atomazga artėja kulminacijos link. „Kauno sporto apdovanojimų 2017“ sąraše – aštuonios skirtingos nominacijos ir beveik keturios dešimtys pretendentų tapti jų laureatais. Kiekvieną iš jų gali nulemti ir kauniečių balsai. Internetinis balsavimas vyksta adresu http://apdovanojimai.kaunas.lt

50 proc. galutinio įvertinimo lems internautų balsai, o likusią dalį skirs specialiai sudaryta komisija. Apdovanojimų organizatoriai ragina visus sportui neabejingus kauniečius pareikšti savo nuomonę, kad būtų išrinkti labiausiai nusipelnę laureatai.

Tarp siūlomų nominacijų – metų sporto iniciatyva, renginys, proveržis, sportininkas su negalia, atletas, vyrų ir moterų komandos bei treneris.

„Tai jau tampa tradicija, kad prieš didžiąsias metų šventes tituluoti sportininkai, jų treneriai, komandų atstovai ir sporto renginių organizatoriai susirenka į vieną vietą drauge pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais. Paprastai sportininkams medaliai kabinami ir taurės įteikiamos iškart po varžybų, tačiau Kauno miestas savo atletus ir visą sporto bendruomenę dar kartą pagerbs vienoje didelėje šventėje. Tai bus visų kauniečių padėka atletams ir papildoma motyvacija visiems kitiems metams“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Balsavimas internete vyks iki gruodžio 5 d., o iškilminga apdovanojimų ceremonija – gruodžio 18-osios vakarą.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content