Nuo lapkričio 20 dienos keičiami autobusų eismo tvarkaraščiai

Nuo lapkričio 20 dienos keičiamas autobusų maršrutas Nr. 00 Medvėgalio g. – Breslaujos g. ir jo eismo tvarkaraštis. Mažieji autobusai  darbo ir poilsio dienomis važiuos Medvėgalio g., Alsėdžių g., Žarėnų g., Prancūzų g., Breslaujos g., Kaišiadorių g., Vyšniavos g., Alsėdžių g., Medvėgalio gatve.

Taip pat nuo lapkričio 20 d. keičiami 19-ojo, 20-ojo, 49-ojo autobusų maršrutų darbo dienų  eismo tvarkaraščiai. 20-ojo autobusų maršruto pavadinimas keičiamas iš Partizanų g. – Urmo turgus – Bitininkų g. į Partizanų g.- Urmo turgus – Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, 65-ojo autobusų maršruto pavadinimas poilsio dienomis keičiamas iš Bitininkų g. – Geležinkelio stotis į Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija – Geležinkelio stotis.

Daugiau informacijos  http://www.stops.lt/kaunas/

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content