Dėl Aleksoto plėtros projektinių pasiūlymų rezultatų

DĖL KVIETIMO TEIKTI VIETOS PLĖTROS PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS NR.1 METU GAUTŲ PARAIŠKŲ VERTINIMO REZULTATŲ

2017 m. birželio 30 d. Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupė (toliau – Aleksoto VVG) internetinėse svetainėse www.aleksotovvg.lt ir www.kaunas.lt paskelbė kvietimą teikti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Aleksoto vietos plėtros 2015–2020 metų strategija“ uždavinius ir veiksmus.

Pareiškėjai buvo kviečiami teikti projektus, kurių veiklos atitiktų Aleksoto vietos plėtros 2015–2020 metų strategijos 1.1.2 veiksmą “Socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikų priežiūros organizavimas ir kitų paslaugų teikimas”. Kvietimui numatytas finansavimas – 102 500 EUR.

Iki paraiškų pateikimo termino pabaigos buvo gauta 1 paraiška. Pareiškėjas VšĮ „Koučingo klubas“ pateikė projektinį pasiūlymą projektui „Aleksoto VVG gyventojų vaikų priežiūros organizavimas“. Pagrindinis siūlomo projekto tikslas – Aleksoto VVG gyventojų vaikų priežiūros organizavimas, siekiant pagerinti Aleksoto VVG teritorijos darbingų asmenų padėtį darbo rinkoje ir mažinti socialinę atskirtį.

Aleksoto VVG, remdamasi Aleksoto vietos plėtros 2015-2020 m. strategijos vietos plėtros projektinių pasiūlymų vertinimo ir atrankos vidaus tvarkos aprašu, įvertino pateiktą paraišką. VVG valdybai pritarus projektinių pasiūlymų vertintojų parengtai vertinimo ataskaitai, projektas buvo įtrauktas į siūlomų finansuoti vietos plėtros projektų sąrašą ir pateiktas Vidaus reikalų ministerijai tolimesniam vertinimui.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content