Naujovė Kaune: elektroniniai parkavimo leidimai – neišėjus iš namų

Kauno stovėjimo sistemą administruojanti įstaiga „Automobilių stovėjimo aikštelės“ miestiečiams pateikė naujovę. Nuo šiol  elektroninius stovėjimo leidimus gyventojai galės įsigyti neišeidami iš namų.

Taupant miestiečių laiką, buvo supaprastinta leidimų išdavimo tvarka. Nuo šiol elektroninius stovėjimo leidimus galima įsigyti internetinėje svetainėje: www.parkavimaskaune.lt

Elektroninio leidimo išdavimas – informacijos apie transporto priemonę ir leidimo galiojimo trukmės įvedimas į duomenų bazę, kurioje, pastebėjus transporto priemonę,  yra tikrinama, ar ji turi teisę stovėti toje vietoje.

Kaip tą padaryti?

  1. Užsiregistruokite tinklapio www.parkavimaskaunas.lt viršuje dešinėje pusėje paspausdami piktogramą “REGISTRUOTIS”
  2. Prisijunkite prie „Vartotojo zonos“ tinklapio viršuje dešinėje pusėje spausdami piktogramą “PRISIJUNGTI”
  3. „Vartotojo zonoje“ pasirinkite „Automobilio registracija“ ir registruokite automobilį
  4. „Vartotojo zonoje“ pasirinkite „Prašymo pateikimas“ ir užpildykite prašymą leidimui gauti.
  5. Patvirtinus Jūsų prašymą gausite el. laišką dėl apmokėjimo už leidimą (elektromobilio leidimas nemokamas)
  6. Elektroninis leidimas yra aktyvuojamas po gauto apmokėjimo, o rinkliavos mokėtojas apie tai yra informuojamas el. paštu. Galiojančius leidimus visada galima pasitikrinti „Vartotojo zonoje“ skiltyje „Aktyvūs leidimai“.

Internetinėje svetainėje išduodami tik elektroniniai leidimai. Pageidaujant gauti popierinį leidimą (su vienu ar dviem valstybiniais numeriais) reikia atvykti į įstaigos ofisą, esantį Puodžių g. 24-1, Kaune.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content