Deklaruoti gyvenamąją vietą galima Civilinės metrikacijos skyriuje

Dabar užregistruoti naujagimį, deklaruoti gyvenamąją vietą, pateikti prašymą dėl vienkartinės piniginės išmokos gimus naujagimiui – visai paprasta. Tereikia atlikti kelis nesudėtingus žingsnius pildant elektroninę naujagimio gimimo, vietos deklaracijos ir socialinės paramos prašymo formą puslapyje https://www.epaslaugos.lt/.

Gyventojams tereikia paspaudus mygtuką:

  1. užregistruoti naujagimį:

https://mepis.registrucentras.lt/internal-web/pages/common/login.xhtml

  1. prideklaruoti naujagimį:

https://www.epaslaugos.lt/portal/service/46821/420?searchId=489cc7eb-8a7a-48f6-bcb7-15dc297d3902

  1. užpildyti prašymą dėl išmokos:

https://www.epaslaugos.lt/portal/service/18820/10420?searchId=0f2453ee-ab2e-4f0e-87b0-1c2069dc1dca.

Kitas būdas atvykti į Civilinės metrikacijos skyriuje – M. Daukšos g. 13., Kaune, kuriame pateikę visus reikiamus dokumentus galėsite ne tik įregistruoti civilinės būklės aktą, bet ir deklaruoti savo gyvenamąją vietą Kauno mieste. Galimybė deklaruoti gyvenamąją vietą išlieka ir visose seniūnijose.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content