Kvietimas teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus

Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupė kviečia teikti projektus pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Aleksoto vietos plėtros 2015–2020 metų strategija“ uždavinius ir veiksmus.

Uždavinys: mažinti Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupės (VVG) teritorijų gyventojų socialinę atskirtį.

Veiksmas: socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikų priežiūros organizavimas ir kitų paslaugų teikimas.

Remiamos veiklos yra detalizuotos paskelbtame kvietime, kurį galima parsisiųsti čia arba rasti internetinėje svetainėje www.aleksotovvg.lt.

Galimi pareiškėjai:

  • Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, kurių veiklos vykdymo vieta* yra vietos plėtros strategijos įgyvendinimo teritorijoje**;
  • Kauno miesto savivaldybės administracija.

Galimi partneriai:

  • Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, kurių veiklos vykdymo vieta* yra vietos plėtros strategijos įgyvendinimo teritorijoje ar besiribojančioje teritorijoje;
  • Kauno miesto savivaldybės administracija;
  • Savivaldybės, kurios teritorija ribojasi su Kauno miesto savivaldybės teritorija, administracija.

*Veiklos vykdymo vieta – vieta, kurios adresu yra juridinio asmens buveinė ir (arba) yra nekilnojamas turtas, kurį nuosavybės, nuomos, panaudos ar kitais teisėtais pagrindais valdo juridinis asmuo ir kuriame nekilnojamąjį turtą valdantis asmuo ar jo atskiras padalinys, filialas, atstovybė vykdo faktinę veiklą.

** Aleksoto vietos veiklos grupės tikslinė teritorija: Aleksoto, Fredos (Žemosios ir Aukštosios), Julijanos, Jiesios, Narsiečių, Naugardiškės, Tirkiliškių, Kazliškių, Yliškių, Linksmadvario, Marvelės, Kazliškių bei I ir II Birutės dalys ir Nemuno sala.

Kvietimui numatytas finansavimas ir didžiausia galima parama vienam vietos projektui įgyvendinti – 102 tūkst. eurų.

Projekto finansuojamoji dalis gali sudaryti ne daugiau kaip 92,5 proc. visų finansuoti tinkamų išlaidų.

Finansavimo šaltiniai: Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos socialinio fondo) lėšos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

Kvietimas teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus ir Aleksoto vietos plėtros 2015 – 2020 m. strategijos vietos plėtros projektinių pasiūlymų vertinimo ir atrankos vidaus tvarkos aprašas skelbiamas čia arba internete: www.aleksotovvg.lt.

Kvietimas teikti vietos plėtros projektinius pasiūlymus galioja nuo 2017 m. birželio 30 d. 8.00 val. iki liepos 31d. 17.00 val. Vietos plėtros projektinių pasiūlymų paraiškos priimamos Kauno miesto Aleksoto VVG patalpose adresu Veiverių g. 132, Kaunas.

Papildomą informaciją galima gauti Kauno miesto Aleksoto VVG būstinėje arba elektroniniu paštu. Už informacijos teikimą atsakingi asmenys: Kauno miesto Aleksoto VVG pirmininkas Arūnas Samochinas, tel. 8 698 58895, el. p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content