Sekmadienį bus ribojamas eismas Kauno centre

Birželio 11 dienos rytą, penktojo „Citadele Kauno maratonas“ metu, bus ribojamas eismas Senamiestyje, jo prieigose bei pagal maratono trasą. Vairuotojai gatvėmis dalinsis kartu su tūkstančiais bėgikų.

„Tradiciškai vasaros pradžią sutinkame bėgdami. Tikimės, kad penktojo renginio metu kauniečiai jau yra pripratę prie bėgikų ir trumpalaikiai ribojimai blogų emocijų nesukels. Kviečiame visus palaikyti dalyvius ir atvykti su šeimomis ar patiems sudalyvauti jau penktajame bėgimo renginyje“, – sakė renginio organizatorius Regimantas Tarasevičius pridurdamas, kad daugiausia ribojimų bus Senamiesčio zonoje.

Nuo 7:00 iki 16:00 eismas bus draudžiamas visame Senamiestyje. Nuo 8:00 iki 11:00 bus draudžiamas eismas Vytauto didžiojo (dar žinomo kaip „Aleksoto“) tiltu.  Karaliaus Mindaugo ir Juozapavičiaus prospektuose bei Jonavos g. bus atitverta dalis važiuojamosios dalies, ir ribojamas greitis. Eismas ribojamas ir Vokiečių gatvėje, Prieplaukos krantinėje. Eismą prižiūrės policija, apsaugos darbuotojai, Šaulių sąjungos savanoriai ir renginio savanoriai. Šiose gatvėse bėgs ilgiausių distancijų – 42 km 195 m bei 21 km 98 m distancijų bėgikai. Gyventojai į Senamiesčio zoną iki 12 val. patekti galės per Karaliaus Mindaugo pr., ir Muitinės g. arba Šv. Gertrūdos g. ir M. Valančiaus g.

Dar savaitė prieš renginį bėgimo trasos vietose buvo iškabinėti perspėjimai su prašymu sekmadienį nepalikti savo automobilių trasos zonoje. Jie kelia pavojų bėgikams, ypatingai prašoma dėmesį atkreipti Karaliaus Mindaugo pr., Nemuno pusėje automobilius statančius vairuotojus.

Po pietų, prasidedant 1,5, 5 ir 10 kilometrų distancijų varžyboms, eismas dviem valandoms nuo 13:00 bus ribojamas tik Kauno senamiestyje. Gyventojai į Senamiestį patekti galės pro Karaliaus Mindaugo pr. ir Aleksoto g.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content