Kauniečių vaikams – naujos vaikų žaidimo aikštelės

Sovietmetį menančius betoninius vaikų žaidimo kompleksus Kaune keičia saugios ir modernios aikštelės. Šį mėnesį prasidėję darbai palies 150 mieste esančių laisvalaikio zonų. Daugiabučių kiemuose stovintys susidėvėję suktukai ar sūpynės keičiami naujais, o 15-oje miesto vietų atsiras visiškai naujos vaikų žaidimo aikštelės.

 15-oje miesto vietų, kurios iki šiol vaikams nebuvo draugiškos, bus įrengtos naujos žaidimo aikštelės, kurias sudaro sūpynės, suktukai, čiuožyklos, laipynės, karstynės bei  specialūs minkšti pagrindai. Dauguma daugiabučių kiemuose sovietmečiu pastatytų įrenginių – nesaugūs. Kyšantys gelžgaliai ir betoniniai luitai bus demontuoti ir išgabenti, o juos pakeis šiuolaikiškas inventorius. Pernai visose seniūnijose iš viso buvo atnaujinta apie 100 vaikų žaidimo aikštelių.

„Darbai pradėti šį mėnesį, kuomet oro sąlygos leido įvažiuoti technikai. Žaidimų aikšteles atnaujina dvi įmonės, todėl sieksime, jog vaikai naujomis laipynėmis, suktukais ir kitomis pramogomis galėtų mėgautis kuo greičiau“, – sakė Kauno tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Andrius Palionis.

Kad naujosios vaikų žaidimų aikštelės yra itin populiarios, galima įsitikinti pažvelgus į Neries krantinėje pernai pastatytą aikštelę, kuri retai būna tuščia. Neužilgo analogiška aikštelė bus sumontuota ir kitoje Neries krantinės parko pusėje – netoli P. Vileišio tilto.

Naujos vaikų žaidimo aikštelės artimiausiu metu bus pastatytos prie Kovo 11-osios g. 27 numeriu pažymėto daugiabučio, Neries krantinės parke, Panemunės paplūdimyje, Baltaragio g. prie Rokų gimnazijos, prie Kalniečių g. 174 daugiabučio, ties H. ir O. Minkovskių ir Gintariškių gatvių sankirta, Krėvės pr. 117, Pramonės g. 73, Nemuno saloje, Sodų g. 98, Verkių g. 48 šalia Ąžuolyno parko, Geležinio Vilko g. 20 ir ties Ukmergės g. 23.

Vaikų žaidimo aikštelių, lauko treniruoklių atnaujinimo ir eksploatavimo darbams šįmet skirta 150 tūkst. eurų. Per artimiausius metus naujas vaikų žaidimų aikšteles planuojama įrengti visose miesto seniūnaitijose, kurių mieste priskaičiuojama 60.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content