JAV kompanijos „Hollister Incorporated“ atstovai: „Kaune radome greitus atsakymus ir vakarietišką požiūrį“

Investuoti Kaune nusprendusi pasaulinės medicininės įrangos gamintoja ir paslaugų teikėja „Hollister Incorporated“ per ateinančius kelerius metus čia sukurs 300 naujų darbo vietų. Greiti atsakymai, propaguojamos vakarietiškos vertybės, tinkama infrastruktūra ir jauni talentai – tai priežastys, dėl kurių Kauną netolimoje ateityje pasieks 50 milijonų eurų siekiančios investicijos.

Su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu susitikę kompanijos „Hollister“ atstovai tikino, jog Kaunas pasirinktas neatsitiktinai.

„Kaune pamatėme reikalingą infrastruktūrą, jaunus, gabius specialistus, kuriuos ruošia miesto universitetai. Propaguojamos vakarietiškos vertybės  ir greiti atsakymai į mūsų klausimus ir lėmė mūsų apsisprendimą“,  – sakė už mokslinius tyrimus ir plėtrą atsakingas kompanijos viceprezidentas James W. Humphries.

„Hollister“ kompanijos atstovas William R. Ciehanski pabrėžė, jog naujos gamyklos statybas įmonė pradėjo planuoti prieš 2 metus. Tuomet kompanijos akcininkų žvilgsnis nukrypo į Europą, kur sėkmingai veikia dvi gamyklos Danijoje ir Airijoje.

JAV kompanijos atstovų teigimu, realūs statybų darbai Kauno laisvojoje ekonominė zonoje turėtų prasidėti 2017 metų pabaigoje. Gamykla, kurios plotas sieks apie 23 tūkst. kv. m., pradės veikti 2019 metais.

„Norime, kad naujos gamyklos vadovų komanda būtų lietuviška. Tikime, kad vietiniai žmonės bus ne tik atsidavę kompanijai, tačiau ir pačiai bendruomenei, o tai labai svarbu. Manome, jog per pirmuosius ketverius veiklos metus įdarbinsime apie 300 specialistų, vėliau šis skaičius turėtų ženkliai didėti“, – tikino J. Humphries.

1921 metais įkurta ir darbuotojams priklausanti bendrovė yra viena didžiausių pasaulio stomos priežiūros, šalinimo sistemos sutrikimus lengvinančių priemonių gamintojų, taip pat siūlantys ir intensyvios terapijos bei žaizdų priežiūros įrangą. Stomos priežiūros priemones bendrovė gamins ir Kaune įsikursiančioje gamykloje.

Padėsime kuo galėsime, kad kuo lengviau ir greičiau įsikurtumėte bei įdarbintumėte žmones. Mes norime, kad žmonės nevažiuotų iš Kauno, o dirbtų čia“, – sakė V. Matijošaitis.

Šiuo metu Kaune yra įsikūrę „Callcredit“, „Intermedix“, „Festo“, „Nielsen&Nielsen“ paslaugų centrai bei gamybinės įmonės „Jotron“, „Fazer“, „Kitron“. Kaune taip pat veikia tarptautinės informacinių technologijų įmonės „GeoPhy“, „Zenedge“, „Virtustream“. Praėjusiais metais dauguma šių bendrovių didino savo darbuotojų skaičių.

Apie „Hollister Incorporated“

Siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės sprendimus bendrovė siūlo visapusiškas produktų priežiūros paslaugas, padedančias pacientams, turintiems stomą ar kenčiantiems nuo šalinimo sistemos sutrikimų, kultivuoti visavertę gyvenimo kokybę. Bendrovė taip pat rengia mokomąją medžiagą pacientams ir sveikatos apsaugos sistemos profesionalams. Ilinojaus valstijoje (JAV) įsikūrusi bendrovė turi gamybos ir platinimo padalinių trijuose žemynuose, biurus daugiau nei 25 pasaulio šalyse ir tiekia produkciją į daugiau kaip 80 rinkų.

 

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content