Kaunas imasi iniciatyvos suburti investuotojus prie bendro stalo

Pastaruoju metu į Lietuvos ir užsienio investuotojų akiratį vis dažniau patenkantis Kaunas išlaiko pagreitį šioje srityje. Miesto taikiklyje – tiek čia jau veikiantys verslininkai, tiek ir potencialūs naujakuriai. Siekiant pristatyti šiandienines galimybes ir ateities vizijas bei perspektyvas, Kaune pirmąkart rengiamas visų suinteresuotų pusių susitikimas – Investuotojų iniciatyva.

„Iš asmeninės patirties žinau, koks svarbus verslui yra miesto palaikymas. Kaunas yra patogioje geografinėje vietoje, turi daug gerų specialistų, o pastaruoju metu mieste statoma visa eilė modernių biurų pastatų. Tai yra palankios sąlygos verslo plėtrai, naujoms investicijoms. Kaunas jaučia potencialių investuotojų susidomėjimą ir stengiasi tą ryšį stiprinti“, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Jis kartu su Seimo nariu Žygimantu Pavilioniu šį antradienį, gegužės 16 d. kviečia esamus ir būsimus investuotojus į Investuotojų iniciatyvą. Bendrai diskusijai Kauno miesto savivaldybės posėdžių salėje susitiks čia veikiančių užsienio įmonių, savivaldos, Seimo, o taip pat kitų valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Susitikime pranešimus skaitys ir savo įžvalgomis dalinsis „Srategic Staffing Solutions“ viceprezidentas Jeff Nelson, „Intermedix Lietuva“ paslaugų centro direktorius Lukas Jankauskas, „Callcredit Information Group“ Lietuvos biuro vadovas Dainius Aksinavičius, „Kaunas IN“ agentūros vadovė Ugnė Urniežiūtė, Lietuvos Respublikos Seimo ir valstybinių institucijų atstovai. Diskusiją moderuos Investuotojų forumo vykdomoji direktorė ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ tarybos pirmininkė Rūta Skyrienė.

Renginio globėjai pastebi, kad Kaunas tapo patrauklia vieta inovacijų plėtrai, o bendros privataus sektoriaus ir miesto savivaldybės pastangos užtikrina ekonominį ir infrastruktūros vystymąsi.

Tai patvirtina Kaune veikiantys kompanijų „Intermedix“, „Callcredit Information Group“, „Festo“, „Nielsen&Nielsen“ paslaugų centrai bei gamybinės įmonės „Jotron“, „Fazer“, „Kitron“ ir kitos. Kaunas tapo patrauklia vieta veikti tarptautinėms technologijų įmonėms „Zenedge“, „Virtustream“, o šiemet šias gretas papildė ir Nyderlandų bendrovė „GeoPhy“, planuojanti ilgainiui čia perkelti pagrindinį savo padalinį.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content