Maironio gatvėje dėl remonto darbų ribojamas eismas

Šią savaitę Maironio gatvės atkarpoje tarp Laisvės alėjos ir Kęstučio gatvės kelininkai pradėjo paruošiamuosius asfaltavimo darbus. Susidėvėjusią gatvės dangą planuojama pakeisti kitą savaitę. Nors gatvė eismui kol kas nėra visiškai uždaryta, vairuotojams siūloma rinktis alternatyvius kelionės maršrutus.

„Maironio gatvėje eismą labai trumpam uždarysime kitą savaitę, kai asfaltuosime gatvę. Apie tai pranešime iš anksto. Šiuo metu automobiliai gali pravažiuoti, tačiau jeigu įmanoma, siūlome rinktis alternatyvą ir važiuoti A. Mickevičiaus gatve“, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kelininkai šią savaitę taip pat dirba Partizanų, Lazdijų, Vaisių gatvėse, Vytauto ir Draugystės prospektuose. Taip pat asfaltuojamos įvažos Žeimenos, Kalniečių, Pašilės, Apuolės gatvėse bei Taikos prospekte. Veiverių gatvėje įrenginėjamas dviračių takas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content