Kauno dviratininkams – dar viena dovana

Kauno dviračių takų žemėlapis iki rudens pabaigos pasipildys nauja trasa. Šiuolaikiškai įrengtas 4 kilometrų ilgio ir 2,5 metrų pločio dviračių takas bus nutiestas palei visą Aleksote esančią Veiverių gatvę.

Darbus kelininkai praėjusią savaitę pradėjo nuo S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo. Būtent šioje gatvės pusėje nuo Vytauto Didžiojo tilto iki pat Garliavos ir vinguriuos naujasis takas. Greta jo bus nutiestas ir pėstiesiems skirtas 1,5 metrų pločio takas. Greta bus įrengtas modernus LED apšvietimas.

Pasak Kauno savivaldybės atstovų, darbų pradžioje šalinami seno, kelis dešimtmečius neremontuoto asfaltuoto tako likučiai. Iš paskos eina elektrikai, kurie tiesia požemines komunikacijas. Vėliau bus įrengiami takų pagrindai ir klojama nauja danga. Visus darbus planuojama pabaigti spalio mėnesį.

„Jau dabar galiu pasakyti, kad tai bus vienas gražiausių dviračių takų Kaune. Ši trasa bus tinkama ne tik pasivažinėjimui laisvalaikiu – tai bus takas, kuriuo visi Aleksote ir Garliavoje gyvenantys kauniečiai galės patogiai ir saugiai pasiekti miesto centrą“, – teigė vicemeras Povilas Mačiulis.

Prieš mėnesį atšilus orams darbai užvirė Jonavos gatvės pabaigoje, kur šią gatvę ir Kleboniškio mišką netrukus sujungs šiuo metu įrenginėjama nauja dviračių tako atkarpa. Draugiški dviratininkams taps ir Vytauto prospekto šaligatviai, kur jau keletą savaičių klojama nauja danga. Vasaros pabaigoje ketinama startuoti ir Savanorių prospekte, kurio kairiojoje pusėje (žiūrint nuo miesto centro)  bus nutiestas naujas dviračių takas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content