Rekonstruotą tiltą išskirtiniu automobiliu išbandęs Kauno meras pakvietė nusikelti į ateitį

Septynis mėnesius trukusi Kauno hidroelektrinės (HE) tilto rekonstrukcija sėkmingai baigta – eismas jau atidarytas. Gerokai atsinaujinusį tiltą vienas pirmųjų išbandė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Ta proga jis nusifilmavo vaizdo klipe ir pakvietė visus trumpam persikelti į netolimą ateitį bei pamatyti, kaip netrukus atrodys Kaunas užbaigus dešimties šiuo metu statomų verslo centrų statybas.

Potraukio išskirtiniams automobiliams neslepiantis V. Matijošaitis šįkart simboliškai sėdo prie „DeLorean DMC-12“ automobilio vairo. Ši „laiko mašina“ išgarsėjo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius sukurtoje fantastinėje kino juostoje „Atgal į ateitį“. Pagal scenarijų, šįkart jam teko akis į akį susidurti su suirzusiais vairuotojais, negalinčiais greičiau patekti iš Petrašiūnų į Panemunę.

„Kelias į ateitį ne visada būna lengvas. Kartais dėl gerų dalykų reikia ir pakentėti“, – priešais kamerą pareiškė V. Matijošaitis.

Vietoje banalių juostos kirpimo ceremonijų, kurios būdingos parodomosioms atidarymo iškilmėms, Kauno meras ėmėsi žemiškesnės užduoties. Jis tiesiog nukėlė eismą draudžiantį ženklą, vadinamąją „plytą“,  patraukė į šalį atitvarus ir mostelėjo ranka išsirikiavusiems vairuotojams: „Važiuojam!“.

Jiems iš paskos patraukė ir pats V. Matijošaitis. Vairuodamas automobilį „iš praeities“, jis pakvietė nusikelti į netolimą ateitį ir pažvelgti, kokie pokyčiai laukia Kauno per artimiausius pora metų. Parodytas dešimtukas šiuo metu mieste statomų naujų verslo centrų, žiūrovams suteikiant galimybė pamatyti, kaip jie atrodys užbaigus statybas.

Tuo metu pernai rugsėjį prasidėjusi Kauno HE tilto rekonstrukcija sėkmingai baigta, o nuo ankstaus gegužės 2-osios ryto automobilių eismas juo atidarytas. Nauja kelio danga čia maloniai nustebins ne vien automobilių vairuotojus, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus, kurie nuo šiol gali jaustis saugiau – iš abiejų tilto galų įrengti nauji trinkelėmis grįsti šaligatviai.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content