A. Mickevičiaus gatvė pasikeis neatpažįstamai

Kauno centre, A. Mickevičiaus gatvėje šią vasarą prasidės kompleksinis gatvės atnaujinimas. Naujas asfaltas, sutvarkyti šaligatviai su apšvietimu ir atnaujinti želdiniai – pokyčiai, kurių gatvė nematė kelis dešimtmečius.

„Pradėję nuo Vytauto prospekto, toliau einame į šonines gatves ir jas tvarkome kompleksiškai. Jeigu anksčiau užtekdavo pakloti naują asfaltą, tai dabar darome viską vienu metu. Taip ir racionaliau ir efektyviau“, – pabrėžė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Anot už miesto želdinius atsakingos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radetos Savickienės, A. Mickevičiaus gatvėje  dalis medžių ligoti ir juos būtina pakeisti naujais, miestams specialiai pritaikytais želdiniais.

Kompleksiniai gatvių atnaujinimo darbai šią vasarą Kaune planuojami Zanavykų, Miško, V. Putvinskio gatvėse, A. Smetonos alėjoje.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content