Kaune atidarytas oranžinių dviračių nuomos sezonas

Kauniečiai ir miesto svečiai Kaune galės judėti dar laisviau ir patogiau – šylant orams į miestą sugrįžta oranžinių dviračių nuomos paslauga.

Praėjusiais metais startavęs dviračių dalinimosi tinklas naująjį sezoną pasitinka atsinaujinęs: supaprastinta dviračių nuomos procedūra bei taikoma šiek tiek lankstesnė kainodara.

Praėjusiais metais startavęs dviračių dalinimosi tinklas naująjį sezoną pasitinka atsinaujinęs: supaprastinta dviračių nuomos procedūra bei taikoma šiek tiek lankstesnė kainodara.

„Kaunas nori ir siekia tapti miestu, kuriame žmonės susisiekimui dažniau rinksis dviratį, o ne automobilį. Kasmet vis didiname žingsnius šio tikslo link. Tikiu, kad pernai pradėjusi veikti dviračių nuomos sistema taps tuo impulsu, žingsnius paversiančiu šuoliais. Tikiuosi, kad šįmet tūkstančiams žmonių tai taps įpročiu“, – teigia Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Šiemet kauniečiams pasiūlyta lankstesnė mokėjimo sistema. Kaip ir praėjusiais metais, dviračiais galima naudotis įsigijus paslaugos abonementą, skirtą trims dienoms, mėnesiui arba visam dviračių sezonui iki spalio 1 d. (arba tiek, kiek leis oro sąlygos).

„Nemaža dalis kauniečių naudoja mūsų dviračius ne tik nusigauti iš taško A į tašką B, tačiau ir ilgesnėms kelionėms – pasivažinėti dviračių taku, nuvažiuoti į Ąžuolyną ar apvažiuoti Kauno miesto centrą ir Senamiestį“, – teigia L. Yla.

Norint naudotis oranžiniais dviračiais, tereikia į telefoną atsisiųsti „CityBee“ programėlę, kuri veikia išmaniuosiuose telefonuose su įdiegta „Android“ ar „iOS“ operacine sistema. Instaliavus mobiliąją programėlę telefone, reikia užsiregistruoti ir pasirinkti narystę: trijų dienų, mėnesio ar viso sezono.

Kaune veikianti oranžinių dviračių dalinimosi paslauga yra unikali pasaulyje – stotelėse esantys dviračiai yra prirakinti išmaniomis spynomis. Jos atrakinamos mobiliosios programėlės pagalba per „Bluetooth“ ryšį. Pasinaudojus dviračiu, jis turi būti paliktas vienoje iš 20-ties nuomos stotelių Kaune.

Oranžinių dviračių sezonas Kaune tęsis iki spalio 1 d. arba tiek, kiek leis oro sąlygos. 2016 m. kauniečiai oranžiniais dviračiais galėjo naudotis iki lapkričio vidurio.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content