2018-aisiais į Kauną atvyks daugiau kaip 1000 mototuristų

2018 m. liepos 25-27 dienomis Kauno mieste vyks 73-čiasis Pasaulinis Mototurizmo renginys FIM Rally 2018.  Šį renginį į Kauno miestą atveža Lietuvos Motociklų sporto federacija, kuri 2018 metais minės ir savo veiklos Lietuvoje šimtmetį.

Balandžio pradžioje į Kauno miestą atvyko FIM (pasaulio motociklų federacijos) komisijos atstovai Franz Pintarich, Niels Hansen ir Stjepko Varga kurie inspektavo renginio vietą ir įvertino Lietuvos organizacinės grupės galimybes surengti šį renginį Kauno mieste. Balandžio 3 dieną FIM komisijos atstovai ir Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentas Virginijus Visockis ir generalinė sekretorė Ingrida Visockienė dalyvavo susitikime Kauno miesto savivaldybėje su Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, vicemeru Povilu Mačiuliu, administracijos direktoriumi Gintaru Petrausku, tarybos nariu Andriumi Palioniu, sporto skyriaus vedėju Mindaugu Šivicku. Susitikime dalyvavo ir Kauno miesto viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas.

Pasaulinis FIM Rally yra kasmetinis mototurizmo renginys, kuris kiekvienais metais vyksta vis kitoje pasaulio šalyje. Šio renginio metu į šalį, kuriai suteikiamos organizatoriaus teisės, atvyksta nuo 1000 iki 1500 motociklininkų iš įvairių pasaulio šalių. Mototuristai važiuoja motociklais po keletą tūkstančių kilometrų, kad  galėtų susitikti su senais draugais iš kitų šalių, mėgautis šalies organizatorės gamtovaizdžiu ir susipažinti su lankomos šalies tradicijomis.

Taip siekiama skatinti tarptautinį turizmą ir suteikti galimybę važiuotojams susipažinti su vis kita šalimi ir jos kultūra. Kiekvienas FIM Rally dalyvis atvykdamas renka taškus už pravažiuotus kilometrus, taip pat sumuojamas dalyvautų ralių skaičius. Galiausiai dalyviai yra apdovanojami įvairiais prizais, specialiais FIM Rally trofėjais.  Lietuvje vyks 73 –čiasis FIM Rally.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content