Kaunas puoselėja talentus: prasideda „Jaunųjų ambasadorių programa“

Kauno miesto savivaldybė siūlo unikalias galimybes jauniems sportininkams kelti meistriškumo lygį, o moksleiviams tobulinti žinias bei plėsti akiratį svetur. Startuojanti „Jaunųjų Kauno ambasadorių programa“ suteikia galimybes maždaug pusantro šimto moksleivių šiemet savo pasiekimais reprezentuoti Kauną užsienio miestuose partneriuose.

„Tikrą tarptautinį bendradarbiavimą lemia ne formalūs vizitai, bendradarbiavimo sutartys ar politikų susitikimai. Startuojame su nauja iniciatyva, kuri iš esmės keičia požiūrį Kauno ir mūsų miestų partnerių bendradarbiavimą. Manome, jog geriausi miesto ambasadoriai yra patys kauniečiai, tad kviečiame garsinti mūsų miesto vardą drauge“ – teigė šio projekto idėjos autorius, miesto Tarybos narys Mantas Jurgutis.

Šiuo metu Kauno miestas turi 27 miestus partnerius. Prioritetiniai mainų programos miestai, kuriuose būtų vykdomos veiklos, yra Torunė (Lenkija), Vestfoldo apskritis (Norvegija), Lipės apskritis (Vokietija), Brno (Čekija), Tartu (Estija), Grenoblis (Prancūzija), Kava de Tirreni (Italia), Vroclavas (Lenkija).

Veiklos gali vykti ir kituose miestuose partneriuose. Jų sąrašą galima rasti internete: http://bit.ly/kaunopartneriai.

Skatindama susigiminiavusių miestų tarpusavio bendradarbiavimą, Kauno miesto savivaldybė finansuos bendrojo ugdymo ir sporto mokyklų auklėtinių transporto ir apgyvendinimo išlaidas, kur vyks sportinė veikla ar vadinamieji mokinių mainai. Detali informacija ir reikalavimai programos dalyviams pateikta paraiškos formose.

Dalyvauti programoje ir teikti paraiškas finansavimui gauti kviečiamos visos Kauno miesto biudžetinės bendrojo ugdymo ir sporto mokyklos. Pirmenybę numatyta teikti pareiškėjams, kurių sąrašuose bus daugiau socialiai remtinų arba daugiavaikių šeimų sportininkų bei moksleivių.

Ataskaitos, kuriose atsispindės vizito rezultatai, nuotraukos, panaudotos lėšos, sąskaitos faktūros už panaudotas lėšas, turės būti pateiktos Kauno miesto savivaldybės Užsienio ryšių skyriui per 2 savaites nuo grįžimo.

Užpildytas paraiškas su sąmatomis siųsti elektroniniu paštu [email protected] iki balandžio 24 d. Programą koordinuoja Kauno miesto savivaldybės Užsienio ryšių skyrius bendradarbiaudamas su Švietimo ir ugdymo bei Sporto skyriais.

Paraišką Kauno miesto biudžetinėms sporto mokykloms galima atsisiųsti čia, o Kauno miesto biudžetinėms bendrojo ugdymo mokykloms – paspaudę čia.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content