Nelegalių garažų gretos Kaune retėja: liko 700

Praėjusią savaitę Kauno miesto savivaldybei pradėjus nelegalių metalinių nukėlimą, patys kauniečiai suskubo daryti tą patį. Šiuo metu iš 870 metalinių garažų yra likę 700. Dar apie 100 kauniečių kreipėsi į seniūnijas prašydami šiek tiek atidėti  „skardinukų“ nukėlimą.

„Sujudimas jaučiamas visame mieste. Spėjome nugriauti apie dešimt garažų, visus kitus nusikėlė patys kauniečiai. Dar apie šimtas miestiečių paprašė duoti jiems šiek tiek laiko, nes jie ketina patys tai padaryti artimiausiu metu. Į geranoriškus prašymus visuomet atsižvelgiame“, – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius.

Praėjusią savaitę pravėrus apleisto Vytauto prospekto daugiabučio kieme stūksančio garažo duris darbininkus pasitiko dulkės ir šiukšlės. Per keletą valandų neteisėtai stovintis garažas buvo supjaustytas dalimis ir išgabentas į bendrovės „Kauno švara“ teritoriją.

Nugriovus statinį surinktos šiukšlės, sutvarkyta aplinka, o gyventojams atsirado vietos statyti automobilius. Garažo demontavimą stebėjusi antstolė užtikrino, jog garažo nukėlimas vyktų teisėtai. Supjaustytos garažo dalys kurį laiką bus sandėliuojamos ir saugomos, o neatsiradus teisėtiems šeimininkams – utilizuojamos.

Šią savaitę keturi sulūžę ir aplinką teršę garažai pašalinti Panemunės seniūnijoje, Plento gatvėje. Šį antradienį darbininkai  persikėlė į Aleksotą. Vinčų gatvėje bus supjaustyta ir išvežta dar keletas metalinių garažų. Kiek vėliau darbininkai važiuos į Žaliakalnio ir Petrašiūnų seniūnijas.

Pasak Panemunės seniūnės Rasinos Žolynienės, didžioji dalis gyventojų patys nusikelia savo turtą, todėl po kelių mėnesių greičiausiai liks tik bešeimininkiai garažai.  Praėjusių metų pabaigoje Kauno miesto savivaldybės specialistai suregistravo visus 870 visame mieste neteisėtai stovinčių garažų. Ant jų buvo užklijuoti informaciniai lapeliai, perspėjantys, kad iki kovo mėnesio pradžios nenusikėlus garažų, jie bus utilizuoti.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content