Kaune apsilankiusi JAV ambasadorė: esu sužavėta

Į kitus miestus ar užsienio valstybes emigravę kauniečiai, matydami mieste vykstančius pokyčius, anksčiau ar vėliau tikrai sugrįš. Tai pabrėžė Kaune viešėjusi Jungtinių Valstijų ambasadorė Anne Hall.

Su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu ir jo pavaduotoju Simonu Kairiu susitikusi diplomatė domėjosi miesto plėtra ir vykstančiomis permainomis.

„Vienas iš mano tikslų – skleisti žinią apie inovatyvius procesus, vykstančius Lietuvoje bei stiprinti verslo ir kultūrinius ryšius su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Esu sužavėta tuo, ką čia darote. Būkite tikri, kad mano durys jums visada atviros. Kaunas – labai gražus miestas tiek savo architektūra, tiek ir bendra aplinka. Neabejoju, kad žmonės, matydami vykstančius pokyčius, sugrįš čia gyventi ir dirbti“, – kalbėjo JAV ambasadorė.

Ji pažadėjo netrukus vėl atvykti į Kauną ir tikisi kitam vizitui skirti daugiau laiko. Ji prisipažino gerų atsiliepimų apie Kauną sulaukusi ir iš šiame mieste besikuriančių Jungtinių Valstijų verslininkų. Beje, A. Hall ir V. Matijošaitis atrado bendrų savo kilmės sąsajų. JAV ambasadorė papasakojo išsiaiškinusi, kad jos protėviai kilę iš Kalvarijos miestelio ir emigravę į Jungtines Valstijas. Tuo metu Kauno mero prosenelė taip pat yra kilusi iš Kalvarijos.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content