Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2” Kaune kuria verslo klientų centrą

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” kuria naują Verslo klientų aptarnavimo centrą Kaune. Planuojama, kad centre dirbs per 20 specialistų, kurie verslo klientus aptarnaus telefonu bei raštu, atsakinės į klientų klausimus, užduotus „Tele2“ savitarnos sistemoje.

Kaune šiuo metu veikia 4 privačių klientų aptarnavimo salonai ir 1 verslo klientų aptarnavimo salonas. Naujasis Verslo klientų aptarnavimo centras bus pirmasis Kaune, jis aptarnaus operatoriaus klientus visoje Lietuvoje.

„Dėmesį į atsinaujinantį Kauną atkreipia vis daugiau verslo, pastebinčio mūsų veržlaus miesto privalumus. O atkreiptas dėmesys vis dažniau virsta sprendimais investuoti mūsų mieste. Kiekviena Kaune naujai sukurta darbo vieta man yra pati puikiausia naujiena. Pokyčius išgyvenančio Kauno ir „Tele2“ vertybės yra labai panašios – kauniečiai yra drąsūs priimdami iššūkius, atviri, nuoširdūs ir labiau mėgsta veikti nei kalbėti. Todėl neabejoju, kad Kaune veiksiantis kompanijos padalinys veiks kaip šveicariškas laikrodis“, – sakė Visvaldas Matijošaitis, Kauno miesto meras.

„Iki šiol visi nacionaliniu mastu veikiantys padaliniai buvo įsikūrę sostinėje. Kaune atidaromas padalinys yra pirmasis mūsų verslo klientų aptarnavimo centras. Naujas centras mums labai svarbus, nes užtikrinsime aukštą aptarnavimo kokybę. Stengsimės iki atidarymo surasti reikiamą specialistų skaičių, kad nuo pat pirmų dienų centras veiktų pilnu pajėgumu“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naujasis Verslo klientų centras duris atvers kovo mėnesį, įmonė darbuotojų pradeda ieškoti jau dabar.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content