Paskelbti geriausi Kauno miesto sportininkai

Sporto iniciatyvos, renginiai, atletai, komandos ir treneriai – visa gausi Kauno sporto bendruomenė antradienio vakarą rinkosi į Muzikinį teatrą. Iškilmingoje „Kauno sporto apdovanojimų“ ceremonijoje apdovanoti geriausi iš geriausiųjų.

Visą mėnesį kauniečiai ir kompetentinga komisija rinko laureatus devyniose nominacijose. Iš viso dėl trofėjaus – menininko Edmundo Unguraičio sukurtos akmeninės skulptūrėlės – rungėsi keturios dešimtys pretendentų.

„Metų sporto iniciatyva“ tapo rugpjūčio mėnesį Kauno Rotušės aikštėje pustrečios savaitės Rio de Žaneiro ritmu gyvenęs „LTeam“ olimpinis miestelis. Jo organizatoriai užsiminė, kad ir 2020-aisiais į Kauną atveš dalį olimpinio Tokijo.

„Metų sporto renginiu“ išrinktas XX jubiliejinis tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras. „Metų proveržis“ – jauniausias šių metų olimpinės delegacijos narys – irkluotojas Armandas Kelmelis. Sportininkas prisipažino, kad pelnytas apdovanojimas jam suteiks daugiau motyvacijos siekiant dar aukštesnių rezultatų akademiniame irklavime.

„Metų sportininkas su negalia“ – Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse disko metimo rungtyje ketvirtą vietą užėmęs ir Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate bronzą iškovojęs kaunietis Kęstutis Skučas. Ne vien sporte, bet ir su tuo susijusioje mokslinėje veikloje aktyviai dirbantis dviejų dukrų tėvas viena pagrindinių savo sėkmės paslapčių įvardijo gebėjimą rasti kompromisą tarp sporto ir šeimos: „Žmona ir dukros gerai žino, koks svarbus man yra sportas, tačiau aš vis tiek sakau, kad šeima – pirmoje vietoje.“

2016-ųjų „Metų sportininkė“ – Donata Karalienė (Vištartaitė). Apdovanojimas irkluotojai bus įteiktas artimiausiu metu, mat ji dėl ligos negalėjo atvykti į adovanojimų ceremoniją. Tuo metu „Metų sportininko“ titulai atiteko Rio de Žaneire 5 vietą iškovojusiam baidarininkų tandemui – Ričardui Nekriošiui ir Andrejui Olijnik. Jiedu suskaičiavo sporte praleidę 16 metų, kuriuos vainikavo šis garbingas apdovanojimas. Tačiau tai dar ne pabaiga ir atletai turi ambicijų siekti dar didesnių aukštumų.

„Prie Kauno ir visos Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje daugiausiai prisideda sporto žmonės, ačiū Jums už tai“, – renginyje kalbėjo laureatus ir visą sporto bendruomenę pasveikinęs Kauno miesto mero pavaduotojas Simonas Kairys.

Internete balsavusių kauniečių ir vertinimo komisijos bendru sprendimu „Metų vyrų komanda“ tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionas Kauno „Žalgiris“. „Metų moterų komandos“ titulą pelnė Lietuvos moterų tinklinio pirmenybių nugalėtojos – „Kaunas-ASU“ komanda.

„Metų trenerio“ nominacijoje nugalėtojo laurai šįkart atiteko „Metų proveržį“ Armandą Kelmelį ugdančiam irklavimo meistrui Vydūnui Baneliui. Iškilmingą renginį vainikavo dešimtoji nominacija, dėl kurios nebuvo balsuojama internete, o pretendentas be konkurencijos tebuvo vienintelis. „Už viso gyvenimo nuopelnus sportui“ apdovanotas buvęs sunkiaatletis, jėgos trikovininkas, treneris, sporto organizatorius ir muziejininkas Pranas Majauskas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content