Kauno Santakos parke – svarbus pokytis

Kauniečių pamėgtame Santakos parke – malonūs pokyčiai. Šią žiemą senamiestyje esanti erdvė pasitinka kur kas ryškiau apšviesta. Santakos parke iš viso įrengti 56 modernūs ir taupūs LED šviestuvai.

Kur kas šviesiau netrukus taps ir Santakos parko prieigose esančio ekstremalaus sporto parko lankytojams – ten bus pastatyti 9 galingi prožektoriai.

„Visa tai – tik pirmas etapas. Pavasarį per Santakos parką einančiame take bus įrengta dar daugiau šviestuvų. Vėliau parko laukia dar daugiau staigmenų, bet apie tai – šiek tiek vėliau“, – teigė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Per šiuos metus apšvietimas įrengtas tamsoje iki tol skendėjusiame 2,3 kilometro ilgio pėsčiųjų take Kleboniškyje, dviračių ir pėsčiųjų take Panemunėje, prie Kauno slaugos ligoninės esančiame take, pėsčiųjų takuose Šiaurės prospekte ir Rasytės gatvėje bei M. ir P. Šalčių ir Romainių gatvėse. Metų pradžioje 103 šviestuvai buvo pakeisti ir Savanorių prospekte, atkarpoje tarp Kovo 11-osios gatvės ir Taikos prospekto.

Prieš keletą savaičių nauji LED šviestuvai baigti montuoti Panerių gatvėje. Kelio atkarpą nuo tilto per Nerį iki pat Kauno miesto ribos apšvietė 76 naujutėlaičiai šviestuvai. Lapkričio mėnesio viduryje gyvsidabrio šviestuvus Rotušės aikštėje taip pat pakeitė taupūs LED šviestuvai.

Artimiausiu metu naują apšvietim1 ketinama įrengti renovuotame Marijampolės plente, Birštono gatvėje bei dalyje T. Masiulio gatvės.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

[ssba]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content