Vydūno alėjoje bus ribojamas eismas

Dėl dujotiekio remonto darbų  nuo gruodžio 6 dienos 20 val. iki gruodžio 7 dienos 5 val. ryto Vydūno alėjos atkarpa nuo K. Petrausko g. iki Minties rato g. bus uždaryta eismui.

3-iojo, 37-ojo ir 40-ojo maršrutų autobusai nuo Sporto g. stotelės važiuos K. Petrausko g., Radvilėnų pl., A. Baranausko gatve, toliau įprastu maršrutu, o važiuodami nuo Studentų g. stotelės autobusai važiuos  A. Baranausko g., Radvilėnų pl., K. Petrausko gatve, toliau įprastu maršrutu.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

vyduno-al

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content