Ketvirtadienį M. Riomerio gatvėje bus ribojamas eismas

Šį ketvirtadienį, gruodžio 1-ąją, M. Riomerio gatvėje bus ribojamas automobilių eismas. Nuo 9 iki 12 val. gatvės  atkarpoje nuo VI-ojo forto žiedo iki A. ir J. Gravrogkų gatvės vyks medžių genėjimo darbai.

„Nuo žiedo iki atnaujinto M. Riomerio kvartalo turime 16 neapgenėtų medžių. Neuždarius gatvės atkarpos, mūsų technika niekaip negali privažiuoti atlikti darbų“, – teigė bendrovės „Kauno gatvių apšvietimas“ direktorius Petras Švažas.

Vairuotojai atvykstantys nuo Biržiškų gatvės į K. Baršausko gatvę galės patekti per A. ir J. Gravrogkų gatvę. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

riomerio-g

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content