Prisiekė nauji Kauno miesto tarybos nariai

Šį antradienį Kauno miesto tarybos posėdžio metu prisiekė 4 nauji nariai, pakeitę į Seimą išrinktus kolegas.

Likusį miesto tarybos kadencijos laiką  kauniečiams atstovaus visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai Karolis Stirbys ir Saulius Bartaška, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Remigijus Skilandis bei sandraugos „Kitokia Lietuva“ narė Lina Pūkienė.

Jie pakeitė į Seimą išrinktus buvusius tarybos narius Aušrą Papirtienę, Gediminą Vasiliauską („Vieningas Kaunas“), Gintarę Skaistę (TS-LKD) ir Kęstutį Pūką („Kitokia Lietuva“). Kauno miesto taryboje iš viso yra 41 kauniečių atstovas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content