Nemokamas seminaras – „Vartotojams aktualūs energetikos klausimai“

2016 m. lapkričio 30 d. 13 val. Kauno savivaldybės didžiojoje salėje vyks seminaras „Vartotojams aktualūs energetikos klausimai“. Seminaro metu klausytojams bus pristatyta Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos veikla, funkcijos, kompetencijos sritys, išankstinė skundų ir ginčų nagrinėjimo ne teisme tvarka ir kiti klausimai.

Pasak seminaro organizatorių, vartotojams bus naudinga ir įdomu sužinoti apie šilumos paskirstymo reguliavimą, jo teisinius pagrindus, šilumos tiekėjo ir vartotojų teises ir pareigas bei aptarti kitus aktualius su šilumos paskirstymu susijusius klausimus.

Seminaro lektoriai:

Dr. Romanas Savickas, technologijos mokslų daktaras, VGTU docentas/lektorius, Energetinių auditų pastatuose ir Energinio naudingumo sertifikavimo ekspertas, Interaktyvaus faktinio Energijos Vartojimo Klasių (FEVK) žemėlapio autorius.

Juozas Antanaitis, Lietuvos Respublikinių būsto valdymo ir priežiūros rūmų  prezidentas.

Seminaras NEMOKAMAS, pradžia: 13:00. Seminaro trukmė – 2,5 valandos su kavos pertrauka.

Būtina išankstinė registracija.

Daugiau informacijos ir nuoroda į registraciją:

http://propartners.lt/nemokamas-seminaras-vartotojams-aktualus-energetikos-klausimai-registracija/

Kontaktai pasiteiravimui:

El paštas: [email protected];  mob. tel.: +37061262213

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content