Pradedamas įgyvendinti projektas „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“

untitled2Kauno miesto savivaldybės administracija (projekto vykdytojas) pradeda įgyvendinti e-rinkodaros projektą „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“ (toliau – Projektas). Projektą įgyvendina su keturiais  partneriais: VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru, Plungės rajono savivaldybės administracija, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Projekto paraiška parengta vadovaujantis 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemone Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e. rinkodara“.

Projekto tikslas – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų, esančių  projekte dalyvaujančių savivaldybių teritorijose, lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis.

Projekto uždavinys – pasitelkiant šiuolaikines e-rinkodaros priemones pristatyti Kauno miesto, Kauno rajono, Plungės rajono, Klaipėdos miesto ir rajono pasirinktus gynybos ir gamtos paveldo objektus, didinti šių objektų lankomumą ir žinomumą. Projekto unikalumas – siejamas su dualistiniu principu apjungiamų priešingybių (gynybinio paveldo ir gamtos paveldo) viešinimu.

Buvusių karinių objektų – pilių, fortų – lankymas tradiciškai yra viena populiariausių turizmo rūšių visame pasaulyje. Lietuva gali pasigirti plataus spektro gynybinio pobūdžio objektų palikimu, turinčiu didelį turistinį potencialą, kuris iki šiol nėra pilnai išnaudojamas. Projekto įgyvendinimo metu planuojama viešinti 42 kultūros ir gamtos paveldo objektus. Tikslui pasiekti bus kuriamos e-rinkodaros priemonės, padėsiančios susipažinti su unikaliais Lietuvos miestų gynybinio ir gamtos paveldo objektais ir jų maršrutu:

  1. Internetinės svetainės kūrimas ir administravimas
  2. Mobilioji rinkodara
  3. Turinio rinkodara
  4. Reklama internetiniuose portaluose
  5. Reklama paieškos sistemose (SEA)
  6. Rinkodara socialiniuose tinkluose
  7. Video reklamos internete darbai.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2016 m. liepos 28 d., pabaiga – 2018 m. liepos 28 d.

Projekto vertė – 223842,72 Eur. Projekto ES fondų finansuojamoji dalis sudaro 85 proc. visų tinkamų finansuoti Projekto išlaidų, t.y. 190266,31 Eur. Projektui finansavimas skirtas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

Projekto partneriai:

untitled3

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content