Trims geriausiems Kauno mokytojams – 1000 eurų premijos

Tarptautinės mokytojo dienos išvakarėse Kauno meras Visvaldas Matijošaitis apdovanojo tris Metų mokytojais pripažintus pedagogus. Šįmet apdovanojimai buvo papildyti naujove – mokytojams įteiktos net tik simbolinės dovanos, bet ir 1 tūkst. eurų vertės premijos.

Laureatais tapo „Saulės“ gimnazijos matematikos mokytoja Ilona Knyzelienė, Juozo Grušo meno ir Jono Pauliaus II gimnazijų mokytojas Artūras Sinkevičius bei Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ auklėtoja Rima Tamašauskienė. Dar 36 mokytojams įteikti specialieji prizai.

„Su mokytojo profesija esu labai artimai susijęs – tiek mano mama, tiek ir žmona buvo mokytojos, todėl ši šventė mūsų namuose visuomet būdavo ir tebėra išskirtinė“, – Kauno rotušėje vykusios šventės metu teigė V. Matijošaitis.

„Šiais metais nusipelniusiems miesto mokytojams šis apdovanojimas taps puiki paskata ir toliau sėkmingai darbuotis Kauno švietimo labui. Įteiktos premijos – puiki motyvacinė priemonė švietimo įstaigose dirbantiems pedagogams skleisti savo gerąją patirtį“, – sakė Kauno miesto tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko pavaduotoja Aušra Papirtienė.

Praėjusios savaitės pabaigoje Kauno miestui už pasiekimus švietimo srityje atiteko „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas. Pasak Kauno mero, tai visų pirma visų miesto mokytojų darbo įvertinimas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content