Savaitgalį Savanorių pr. ir K. Petrausko g. sankryžoje laikinai stabdomas eismas

Šį savaitgalį Savanorių prospekto ir K. Petrausko gatvių sankirtoje bus draudžiamas eismas. Priežastis – šilumos tiekimo vamzdyno rekonstravimo darbai. Automobilių eismas bus sustabdytas nuo rugsėjo 24 dienos 8 val. iki rugsėjo 25 dienos vakaro.

Pasak Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, troleibusus pakeis autobusai, kad šie galėtų važiuoti apylanka.

„Vairuotojai negalės kirsti K.Petrausko gatvės, tuo tarpu viešasis transportas atvykęs nuo Kauno klinikų, sankryžoje suks į dešinę, vyks Savanorių prospektu, vėliau suks į Aukštaičių gatvę ir išvažiuos į K. Petrausko gatvę“, – aiškino P. Keras.

Šį savaitgalį vairuotojų prašoma rinktis aplinkinius maršrutus.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content