Kauno autobusų parką papildys visiškai nauji mažieji autobusai

Pirmąjį rudens mėnesį bendrovės „Kauno autobusai“ transporto priemonių parką papildys dešimt visiškai naujų „Mercedes-Benz“ markės mažųjų autobusų. Tai – dar viena bendrovės investicija į viešojo transporto keleivių komfortą ir ekologišką transportą.

Dešimt ryškios, kauniečiams jau įprastos, raudonos spalvos mažųjų autobusų dar šį rudenį bus parengti vežti keleivius 9-uoju, 19-uoju, 22-uoju, 33-uoju, 44-uoju, 61-uoju ir 65-uoju maršrutais. Būtent tais maršrutais, kuriuose keleivių srautas kiek mažesnis ir įprastam 12-kos metrų autobusui kyla keblumų manevruojant siaurose sankryžose ir gatvėse.

„Komforto naujuose autobusuose netrūks nei keleiviams, nei vairuotojams, – teigė bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Grigelis. – Šiuose autobusuose sumontuotos šiuolaikinės salono šildymo ir kondicionavimo sistemos, patogios sėdimos vietos, erdvi stovinčių keleivių aikštelė. Nuo saulės spindulių keleivius apsaugos tamsinti stiklai, veiks elektroninė keleivių informavimo sistema. Reiktų paminėti ir tai, jog autobusai atitinka „Euro 6“ emisijos standartus“.

Naujieji autobusai – žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems. 16 sėdimų ir 6 stovimų vietų autobusai turi dviejų metų garantiją, tačiau tikimasi, kad net ir intensyviai eksploatuojami jie bent 5-6 metus tarnaus nereikalaudami didesnių investicijų remontui.

„Žengdami šį žingsnį žiūrėjome ne tik per ekonominę, bet ir per moralinę prizmę. Manome, jog kauniečiai nusipelnė šiuolaikiškesnio ir komfortiškesnio viešojo transporto“, – pridūrė Mindaugas Grigelis.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content