Kauno jaunimo dienos uždarymo šventę dedikuoja neįgaliesiems

Šiuo metu vykstančios Kauno jaunimo dienos šiemet skiria itin daug dėmesio neįgaliesiems, kuriems bus dedikuotas ir visos šventės uždaromasis renginys – rugsėjo 24 dieną Kauno miesto savivaldybės ir „Baltijos ugdymo centro“ organizuojamas socialinės įtraukties festivalis „Draugystės spalvos“.

Pagrindiniu festivalio akcentu taps Muzikinio teatro sodelyje vyksiantis koncertas, kuriame dalyvaus Povilas Meškėla, Ingrida Kazlauskaitė, „Thundertale“, Ramūnas Difartas, Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų orkestras bei kiti.

Pirmą kartą istorijoje renginio vedėjais taps negalią turintys ir vėžimėlyje sėdintys Audrius Kalvėnas bei Aistė Krušinskaitė. Taip siekiama dar labiau parodyti, jog negalia nėra kliūtis siekti savo tikslų.

„Yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi. Nuoširdžiai sveikiname Kauno jaunimo dienų organizatorių siekį ugdyti neįgaliųjų ir sveikųjų jaunuolių bendrystę. Nors mes visi esame skirtingi, tačiau tikrai galime praturtinti vieni kitus pozityvia energija, širdies šiluma“, –  teigia Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė.

Be koncerto festivalio metu taip pat vyks NVO mugė, performansai, diskusijos, kiti renginiai, kuriuose lygiomis teisėmis kartu dalyvaus visi. Pasak „Baltijos ugdymo centro“ partnerės ir renginio projekto vadovės Žydrės Gedrimaitės, socialinės įtraukties paslaugų didinimas per inovatyvius tęstinius komunikacinius ir renginių projektus suteikia galimybes vaikų ir jaunimo su negalia problemų sprendimui per kūrybines, profesinio ugdymo, švietimo užimtumo partnerystes.

„Esame nuoširdžiai dėkingi Kauno miesto savivaldybei už indėlį, keičiant miesto bendruomenės požiūrį į vaikų ir jaunimo negalią Lietuvoje ir skatinant jaunimo lyderystę“, – sakė Ž. Gedrimaitė.

Renginį vainikuos Lietuvos parolimpiečių, grįžusių iš olimpiados sveikinimas ir VšĮ „Baltijos Ugdymo Centro“ organizuojamos akcijos „Suteik svajonei sparnus!“ finalinis akcentas.

„Didžioji mūsų visuomenės dalis, ypač vaikai ir jaunimas, apimta apatijos ir nusivylimų, todėl labai svarbu, kad jie kuo dažniau matytų, kiek aplink yra žmonių, kurie nugali net savo negalias, nes jų ryžtas ir svajonės turi sparnus“, – teigė organizatoriai.

Su šiuo koncertu bus oficialiai užbaigtos penktosios Kauno jaunimo dienos, prasidėjusios rugsėjo 14-ąją ir trukusios 10 dienų.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content