Kaunas siūlo mainus – nemokamas viešasis transportas už mašiną

Jau šį ketvirtadienį visi automobilius turintys kauniečiai turės išskirtinę galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu. Tai jie galės daryti autobusų, troleibusų ir mikroautobusų vairuotojams parodę savo automobilio dokumentus. Tai – Kauno dovana miestiečiams dienos be automobilio proga.

Kauniečiams siūlomos sąlygos yra paprastos – užtenka pateikti automobilio registracijos liudijimą ir viešasis transportas tą dieną nekainuos nieko.

„Į šią iniciatyvą anksčiau žvelgdavau gana skeptiškai, nes norintiems automobilį palikti namuose nebūdavo siūloma jokių realių alternatyvų. Šįmet kauniečiams jas siūlome – tai nemokamos kelionės ne tik autobusais ar troleibusais, bet ir mikroautobusais“, –teigė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.Pasak Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, rugsėjo 22-ąją keleiviams su savimi tereikės turėti automobilio registracijos liudijimo originalą ir autobusais, troleibusais bei maršrutiniais taksi jie galės važiuoti visiškai nemokamai.

Ši diena pažymės ir „Darnaus judumo savaitės“ pabaigą, kurios metu kauniečiai buvo skatinami aktyviai leisti laisvalaikį bei vietoj automobilių rinktis kitas alternatyvas – ėjimą, bėgimą, dviratį ar viešąjį transportą. Taip pat tai paskutinė diena, kuomet „CityBee“ siūlo pirmas tris valandas nemokamai pasinaudoti oranžiniais dviračiais, o rezervuojant „CityBee“ automobilius bei įvedus nuolaidos kodą „JUDUMAS“ už paslaugą mokėti 3 eurais mažiau.

Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio” buvo surengta Prancūzijoje 1998 metais. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content