„Kaunas Jazz“ kviečia rudenį pasitikti nemokamų renginių gausa

Didžiausias džiazo festivalis Lietuvoje „Kaunas Jazz“ nepailstamai džiugina savo gerbėjus ištisus metus. Surengęs tris išskirtinio dėmesio susilaukusius vasaros koncertus, jau rugsėjo 10 d. visus muzikos mylėtojus kviečia rudenį pasitikti džiazuojančio Kauno sūkuryje.

„Kaunas Jazz ruduo“ renginių ciklas žada pasirodymų įvairovę. Nuo 14 val. Laisvės alėjoje bei senamiestyje įsikūrusiose scenose profesionalūs muzikantai bei šokėjai džiugins kauniečius bei miesto svečius nemokamais koncertais bei įvairių stilių šokiais. Įvairios lietuvių suburtos džiazo grupės pasakos istorijas, atkeliavusias iš įvairiausių pasaulio kraštų, kuriose herojais taps ne tik atlikėjai, bet ir tie patys klausytojai.

Festivalio erdvėse, įsikūrusiose ties Vilniaus g. 9 bei Vilniaus ir A. Mapų gatvės sankirta, nemokamus pasirodymus surengs net šeši džiazuojantys projektai – „Subtilu Z“, „Jazz Duo“, „Bete Smate“, „Where the Backs Come From“, „Silent Blast Quartet“ ir „Mood Sellers”.

 

Šokiai ne tik džiazo ritmu

Norintys išbandyti save šokių aikštelėje, tai padaryti galės Laisvės alėjoje, prie restorano „Miesto sodas“ įsikūrusioje „Kaunas Jazz ruduo“ šokių scenoje, kurioje prie tradicija tapusių lindy hop ir salsos pamokų šiais metais prisijungs ir festivalio dalyvius aktyviai sportuoti bei šokti kvies „Zumba Fitness“ treniruotė. Galiausiai, šokių sceną okupuos ir jos vakarą su trenksmu užbaigs „Kaunas Jazz Jam“ – įvairių gatvės šokių stilių kovos, kuriose varžysis geriausi Lietuvos gatvės šokių stilių šokėjai, o nugalėtojų rinkimai bus perduoti į publikos rankas.

Na, o 19 val. skambant Dainiaus Pulausko fortepijono garsams, Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje įvyks Eglės Baltrėnienės kurto filmo „Džiazo koliažas“ pristatymas, kuriame įamžintos „Kaunas Jazz 2016“ festivalio įsimintiniausios akimirkos.

Organizatoriai kviečia kauniečius ir miesto svečius rudeninę nostalgiją paskandinti džiazo skambesį ir nepraleisti progos dar kartą išvysti Kauną tokį, koks jis būna tik tada, kai skamba „Kaunas Jazz“ muzika.

 

Visą programą galit rasti čia: www.kaunasjazz.lt

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content