Rugpjūčio 25-27 dienomis nutraukiamas troleibusų eismas Nemuno gatve

Rugpjūčio 25, 26 ir 27 dienomis nutraukiamas troleibusų eismas Nemuno gatve, dėl Nemuno ir Gimnazijos gatvių sankryžos remonto.

Rugpjūčio 22-24 dienomis bus pratęstas 5-ojo ir 7-ojo troleibusų maršrutų aptarnavimas autobusais, rugpjūčio 22-27 dienomis 1-ojo, 5-ojo, 7-ojo, 14-ojo, 15-ojo troleibusų maršrutais važiuos autobusai. 2-ojo maršruto troleibusai  rugpjūčio 22-27 dienomis kryptimi Islandijos pl. – Kauno pilis bus nukreipti iš Centro per Savanorių prospektą.

14-ojo N maršruto autobusai bus nukreipti nuo I. Kanto gatvės Karaliaus Mindaugo prospektu, Birštono gatve.

Daugiau informacijos  http://www.stops.lt/kaunas/

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content